"Aldaris" GO tūre

#

 

12. maijā tika dots starts Aldaris Tūres 1. posmam. Šogad tiks aizvadīti 4 atlases turnīri, bet 22.septembrī fināla turnīrs! Saglabājot tradīcijas, izspēlēsim trīs nākamā gada sezonas kartes labākiem spēlētājiem trīs ieskaites grupās! Līksmākai spēlei, Aldaris produkcijas degustācija katrā Aldaris GO posmā! 

 

Šis golfa turnīrs visas sezonas garumā ir aizraujošs piedzīvojums gan iesācējiem, kuriem turnīrs ir pirmā lielā golfa pieredze un lielisks atspēriens tālākai golfa spēles izkopšanai, jo draudzīgā gaisotnē demonstrē daudz golfa spēles nianses, kuras Zaļās kartes kursu laikā mēdz neizpausties, gan pieredzējušajiem spēlētājiem, kuriem sacensību drudža apstākļos ir jācenšas uzrādīt labākos rezultātus, lai spētu sacensties ar iesācējiem, kuriem ir neliela priekšrocība augsto handikapu dēļ.

 

Visi pieci turnīri tiks aizvadīti nedēļas nogalēs, kad turnīros tiks izspēlētas 18 bedrītes Stableford formātā. Uzvarētājus katrā posmā noteiksim vienā handikapu grupā dāmu (HCP 0-54) un divās HCP grupās kungu (HCP 0-18; 19-54) konkurencē atsevišķi.

 

Tiem, kam jau ir Zaļās kartes, ir cītīgi jātrenējas, lai uzrādītu labākus rezultātus, bet tiem, kuri vēlas piedalīties šādās sacensībās un izbaudīt to azartu, kuru sniedz golfs spēlējot turnīros, jāsteidz pieteikties Zaļās kartes kursiem, lai laicīgi apgūtu golfa pamata prasmes un nepalaistu garām šo aizraujošo piedzīvojumu!

 

NOLIKUMS

 

KOPVĒRTĒJUMS

 

Datums

Posms 

Rezultāti

Bildes

12.maijs 

  1.posms  

REZULTĀTI

 

30.jūnijs

  2.posms  

REZULTĀTI

 

14.jūlijs

  3.posms  

REZULTĀTI

 

1.septembris

  4.posms  

REZULTĀTI

 

22.septembris

 FINĀLS 

 

 

Darba laiks


Pirmdiena-Svētdiena 9:00 - 20:00

 

Pasākumu kalendārs

Rezervācija

Ierašanās
Aizbraukšana

Mūs atbalsta