EGCC iekarots!

24. AUG. 2017
#
Aizvadītajā ceturtdienā Reinieši devās uz Tallinu, lai piektdien un sestdien izspēlētu Igaunijas golfa laukumu Country Club un, protams, stiprinātu kluba garu!

 

Piektdien, laukuma iepazīšanās dienā, vislabāko sniegumu uzrādīja Juris Jonaitis ar gūtiem 30 Stableford punktiem, apspēlējot par 1 punktu Andri Bergmani un Jāni Ciagunu.

 

Pēc lietainas spēles piektdienas vakarā Reiniešu pulks kļuva kuplāks un tika nobaudīta Igaunijas virtuve Maikrahv restorānā un lielākā daļa spēlētāju varēja salīdzināt gastronomisko piedāvājumu ar ceturtdienas vakara restorānu Cru. 

 

Sestdien tika izspēlēts 18 bedrīšu turnīrs Stableford formātā apvienotā kungu un dāmu konkurencē, pārbaudot ne tikai golfa iemaņas, bet arī izturību rudenīgi vējainos laika apstākļos.

 

Vislabākais sniegums izdevās Andrim Bergmanim, kurš uzlaboja pirmās dienas rezultātu par 2 punktiem, iegūstot 31 Stableford punktu un apspēlējot otrās vietas ieguvēju Līvu par 2 punktiem. Trešo labāko sniegumu uzrādīja Kārlis Strautmanis ar 27 Stableford punktiem, uzlabojot savu sniegumu par diviem punktiem!

 

Paldies visiem braucējiem, kuri piedalījās pirmajā divu dienu izbrauciena turnīrā šajā gadā! 

 

PIEKTDIENAS REZULTĀTI ŠEIT

SESTDIENAS REZULTĀTI ŠEIT