GK Reinis un Ogre sadraudzības turnīrs izspēlēts!

16. OKT. 2016
#
Aizvadītajā svētdienā, ar 14 reiniešu un 14 ogrēniešu dalību, tika izspēlēts piektais pēc kārtas sadraudzības turnīrs! 28 dalībnieki izspēlēja 18 bedrītes Stableford formātā, veidojot ne tikai katras komandas ieskaitu, bet arī cenšoties iekļūt labāko trijniekā kungu un dāmu ieskaites grupās.

 

Individuālā ieskaitē starp dāmām labākos trīs sniegumus uzrādīja Reiņa kluba dāmas – Linda Pucēna ieguva pirmo vietu, izspēlējot laukumu savā HCP, otrā labākā Katrīna Zaķīte ieguva 33 Stableford punktus, bet trešā labākā – Eva Sietiņsone – guva 27 Stableford punktus!

 

Starp stiprā dzimuma pārstāvjiem uzvaru guva Māris Kalniņš ar 38 Stableford punktiem. Pēteris Kalniņš ieguva augsto otro vietu ar 36 Stableford punktiem, bet labāko trijnieku noslēdza Jānis Krūka ar 35 Stableford punktiem.

 

Komandu vērtējumā, ko veidoja 8 labākie spēlētāju rezultāti, ar 4 punktiem vadībā uzvarēja golfa klubs Ogre! Sirsnīgi suminām!  

 

REZULTĀTI

 

Paldies visiem spēlētājiem, kuri pārstāvēja abu komandu godu! Paldies Mārim Kurilovičam par turnīra atbalstu un iniciatīvu!