Gk Viesturi un Reinis pirmais sadraudzības turnīrs izspēlēts!

09. JŪL. 2018
#
Aizvadīta lieliska pirmdienas pēcpusdiena golfa klubā Viesturi, kur satikās 24 golfa kluba Reinis spēlētāji un 25 Viesturu kluba spēlētāji, lai turpinātu tradīcijas un izspēlētu pirmo no diviem sadraudzības turnīriem!

 

Izspēlētas tika 9 bedrītes Stableford formātā un vērtēšana notika gan individuālā kungu un dāmu ieskaitē, gan komandas, kuru veidoja 12 katra kluba labākie rezultāti.

 

Individuālā vērtējumā starp abu klubu dāmām 14 spēlētāju konkurencē uzvaru izcīnīja Daiga Puisīte ar 19 Stableford punktiem. Otro vietu ieguva Līva Legzdiņa-K, izspēlējot 9 bedrītes savā HCP, bet labāko dāmu trijnieku noslēdza Vita Priedīte ar 17 Stableford punktiem.

 

Kuplajā 35 kungu konkurencē uzvaru izcīnīja otro gadu pēc kārtas šajā turnīrā Māris Zaķītis ar 20 Stableford punktiem, otrās vietas ieguvējs – Kārlis Cinītis Sr un trešās vietas ieguvējs – Edgars Gauručs piekāpās Mārim tikai HCP dēļ, jo visi godalgotu vietu saņēmēji ieguva 20 Stableford punktus.   

 

Komandas vērtējumā Viesturu klubs saglabāja savu pārākumu par 21 Stableford punktu, atsājot Reiniešus tikai vēl motivētākus uzņemt savā mājas laukumā Viesturniekus 7.augustā!

 

REZULTĀTI

 

Liels paldies visiem Reiņa kluba spēlētājiem par atsaucību un dalību! Paldies Viesturniekiem par sirsnīgo uzņemšanu, Viesturu kluba prezidentam Guntim Osim un Ļubovai Micenko par viesmīlību, organizēšanu un burvīgu pēc svētku pēcpusdienu!

 

Tiekamies 7.augustā Gk Reinis!