GK Viesturi un Reinis sadraudzības turnīrs nosvinēts!

22. AUG. 2017
#
Ar 44 Viesturnieku un Reiniešu dalību izspēlēts otrais šīs sezonas sadraudzības turnīrs, kurš notika GK Reinis! Spēlētāji veica 9 bedrīšu izspēli Stableford formātā, lai noskaidrotu, kura kluba mājās ziemos Sadraudzības kauss! Papildus komandas vērtējumam, kuru nosaka katra kluba 12 labākie rezultāti, tika noteikti un sumināti trīs labākie kungi un trīs labākās dāmas!

 

REZULTĀTI

 

Dāmu ieskaitē labāko sniegumu uzrādīja Viesturu kluba spēlētāja Iveta Kaminska, kura ieguva 24 Stableford punktus, pirmo reizi spēlējot golfa laukumā Reinis. Augsto otro vietu izcīnīja 15 dāmu konkurencē Reiņa kluba spēlētāja Linda Pucēna ar 21 Stableford punktu. Labāko dāmu trijnieku noslēdza arī Reiņa kluba pārstāve Gunta Zaķīte ar 20 Stableford punktiem. 

 

Kuplajā 29 kungu ieskaites grupā uzvaru izcīnīja Reiņa kluba pārstāvis Juris Jonaitis ar 21 Stableford punktu, kurš apspēlēja otrās un trešās vietas ieguvējus – Arvi Didrihsonu un Alkesandru Petrovu dēļ HCP, jo arī šie kungi guva 9 bedrīšu izspēlē 21 Stableford punktu. 

 

Komandas ieskaitē, ņemot par pamatu 12 labākos katras kluba spēlētāju rezultātus, pirmajā turnīrā, kas notika GK Viesturi, Reinieši ar viena punkta mazākumu piekāpās majiniekiem. Vakardienas atbildes spēlē, Reinieši saglabāja viesmīlības garu un arī šajā turnīrā piekāpās Viesturniekiem tieši par vienu punktu, kopā iegūstot 225 Stableford punktus. 

 

Paldies visiem abu klubu spēlētājiem par brīnišķīgu otrdienas vakaru un atkal redzēšanos!