Pērnava iekarota!

22. SEP. 2018
#
Aizvadītās nedēļas piektdiena un sestdiena tika aizvadīta Reiņa kluba biedriem un draugiem spēlējot golfu un stiprinot draudzību Pērnavas golfa laukumos! Piektdienas diena lutināja 14 spēlētājus ar vasarīgiem laika apstākļiem White Beach Golf club laukumā, kurā izspēlētas tika 18 bedrītes Stableford formātā, iesildoties pirms nākamās dienas kluba mača. Uzturot sacensību garu un tradīcijas, paralēli noteicām arī veiksmīgākos stroke neto ieskaitē komerc-vērtējumā.

 

1.DIENAS REZULTĀTI

 

Labākie Stableford vērtējumā bija Jānis Asaris Jr (37 p.), Edijs Līcītis (34 p.) un Dāvis Volksons (33 p.).

 

Pēc dienas golfa laukumā, saspringušie muskuļi tika palutināti Estonia SPA resort burbuļvannās un dažādās saunās. Enerģiju atjaunojām ar gardu maltīti igauņu mājīgajā restorānā Mon Ami.

 

Sestdiena izaicināja golferus Parnu Bay laukumā ar krasi citādiem laika apstākļiem – pamatīgs vējš un jau rudenīgs dzestrums, bet no sacensības viedokļa – visiem apstākļi vienādi.

 

Vienā apvienotajā 17 spēlētāju konkurencē labāko sniegumu uzrādīja Reiņa golfa skoliņas audzēknis Jānis Asaris Jr, kurš arī otrajā dienā nospēlēja zem sava HCP, gūstot 38 Stableford punktus. Otro vietu izcīnīja Jānis Asaris Sr ar 30 Stableford punktiem, bet trešais- Edijs Līcītis, kurš piekāpās Jānim dēļ HCP.

 

2.DIENAS REZULTĀTI

 

Imants iepriecināja ar “ietvara balvu” no AlkOutlet veikala 4.vietas ieguvēju – Valdi Liepiņu un 8.vietas ieguvēju – Kārli Strautmani ar “Satura balvu”!

 

Liels paldies visiem reiniešiem par kopīgu divu dienu kopā būšanu!

 

Sirsnīgs paldies Kristīnei Krivišai-Asarei par brauciena organizēšanu!