Pirmais sadraudzības turnīrs ar Gk AVOTI izspēlēts!

29. AUG. 2018
#
Trešdien, 29.augustā, aizsākts golfa draudzības stiprināšanas tradīcija ar golfa klubu Avoti! Vakardien notika sadraudzības turnīra pirmā 9 bedrīšu izspēle viesmīlīgajā Avotu golfa laukumā! 14 reinieši un 28 valmierieši izspēlēja turnīru Stableford formātā divās ieskaites grupās – kungu un dāmu. Ceļojošā kausa mājvietas kluba noteikšanai tika ņemta 8 labāko katra kluba spēlētāju punktu kopsumma.

 

Individuālā vērtējumā labākos sniegumus kungu grupā uzrādīja vietējie laukuma zinātāji Ivo Lakučs ar 27 Stableford punktiem un Raivo Sarelainens ar 25 Stableford punktiem. Vienīgajam Kristapam Konrādam izdevās iekļūt godalgotajā trijniekā no reiniešiem arī ar iespaidīgu rezultātu – 24 Stableford punktiem.

 

Individuālā dāmu konkurence bija būtiski mazāk pārstāvēta un lai tiktu uz goda pjedestāla pietika vien ar 11 Stableford punktiem, ar kuriem Līva ieguva trešo vietu. Vizma Pūce izcīnīja otro vietu ar 15 Stableford punktiem. Bet valmieriete Iveta Lopatko izgāja laukumu savā HCP un ieguva godpilno pirmo vietu!   

 

REZULTĀTI

 

BILDES

 

Pie tuvāko/tālāko sitienu balvām tika Uģis Audriņš un Modris Zvirbulis!

 

Komandu ieskaitē reinieši bija ļoti viesmīlīgi un piekāpās valmieriešiem! Bet mēs gaidīsim Avotu biedrus savā laukumā uz atbildes spēli jau pēc nedēļas trešdienā, 5.septembrī!