Sadraudzība ar Gk AVOTI stiprināta!

05. SEP. 2018
#
5.septembra vakars tika aizvadīts kuplā golferu skaitā, izspēlējot otro sadraudzības turnīru ar golfa klubu Avoti, kurš šoreiz notika Gk Reinis! Gk Reinis komandu pārstāvēja 18 biedri, bet no Avotiem bija sabraukuši veseli 29 spēlētāji! Paralēli komandu vērtējumam, kur ņēma katras komandas 8 labākos sniegumus, notika arī individuāla ieskaite starp abu klubu kungiem un dāmām!

 

Starp sešām dāmām pārliecinošu uzvaru izcīnīja mājas kluba spēlētāja Gunta Zaķīte ar 22 Stableford punktiem! Savā HCP izspēlēja Avotu saimniece Daiga Matisone, gūstot otro vietu, bet labāko trijnieku noslēdza Dita Remese ar 15 Stableford punktiem.

 

Kungu konkurence bija jo īpaši sīva, jo sacensība bija starp 41 spēlētāju! Pārliecinoši uzvarēt visus izdevās Avotu kluba spēlētājam Olimpiskajam čempionam Mārim Štrombergam, kurš ieguva 28 Stableford punktus! Augsto otro un trešo vietu arī paņēma Avotu spēlētāji, kuriem HCP noteica, ka ar 20 Stableford punktiem otro vietu izcīnīja Valts Grasbergs un ar tikpat punktiem trešo vietu– Ivo Lakučs!

 

REZULTĀTI

 

BILDES

 

Komandu ieskaitē Gk Reinis saglabāja viesmīlīgo garu un ļāva Avotiem paturēt ceļojošo kausu līdz nākamam gadam ☺

 

Paldies visiem Gk Reinis spēlētājiem par komandas pārstāvēšanu! Paldies Avotu spēlētājiem par lielisku otrdienas vakaru un pozitīvu sacensību garu!