Sadraudzība ar GK Viesturi stiprināta!

14. JŪL. 2017
#
Aizvadītās nedēļas saulains piektdienas vakars aizvadīts ne tikai Positivus festivālā, bet arī golfa klubā Viesturi, kurā 22 Reinieši kopā ar tikpat Viesturu kluba spēlētājiem stiprināja draudzību, izspēlējot 9 bedrīšu turnīru un noskaidrojot, kura kluba 12 labākajiem spēlētājiem izdosies izcīnīt klubu kausu! Paralēli komandas ieskaitei, notika arī labākās individuālās spēles noteikšana sieviešu un vīriešu grupās, kā arī tuvāko/tālāko sitienu apbalvošana!

 

Starp abu klubu dāmām pirmo vietu ieguva Līva Legzdiņa ar 18 Stableford punktiem. Augsto otro vietu izcīnīja arī Reiņa komandas pārstāve Ingrīda Smalkā iegūstot 17 Stableford punktus, kurai HCP dēļ piekāpās trešās vietas ieguvēja Ieva Priedīte no GK Viesturi. 

 

Kuplajā 32 kungu ieskaites grupā labāko sniegumu demonstrēja Māris Zaķītis ar gūtiem 18 Stableford punktiem. Otro un trešo vietu ar 17 Stableford punktiem sadalīja savā starpā Viesturu komandas spēlētāji – Andris Rodze un Valdis Garoza. 

 

Tālākā sitiena balvu 8.bedrītē izcīnīja Reiņa komandas spēlētāja Vizma Pūce, bet tuvākā sitiena balvu 2.bedrītē – Kristaps Konrāds. Savukārt 5.un 7.bedrītes tuvāko/tālāko sitienu balvas izcīnīja Viesturnieki – Vitālijs Gavrilovs un Kārlis Eniņš.  

 

Neskatoties uz prieku, ka Reiņa komandas spēlētāji izcīnīja pirmās vietas abās ieskaites grupās, pie komandas rezultāta līdz atbildes spēlei vēl jāpiestrādā, jo tikai par vienu puntku GK Reinis komandas ieskaitē piekāpās GK Viesturi, kura 12 labākie spēlētāji atnesa komandai 188 Stableford punktus! Apsveicam!

 

REZULTĀTI

 

Paldies visiem GK Reinis spēlētājiem par dalību! Paldies GK Viesturi un tā prezidentam Gunāram Pīlādzim par jauko uzņemšanu un pozitīvo piektdienas izskaņu! 

Tiekamies jau septembra mēnesī GK Reinis!