• Aktualitātes

 • Svētdien, 21.oktobrī, Zaļais Zelta rudens turnīrs!

  Aicinām visus zelta rudens cienītājus pavadīt saulainu svētdienu golfa laukumā! Kamēr laiks mūs lutina, baudīsim 18 bedrīšu spēli Stableford formātā trīs ieskaites grupās ar sadalījumu kā zaļajās ceturtdienās – apvienotā dāmu un kungu grupa ar HCP līdz 26 un atsevišķi kungu un dāmu ar HCP no 27-54!

  Lasīt vairāk
 • Zelta rudens golfa klubā Reinis!

  Aicinām visus zelta rudens cienītājus mūsu pusē! Mēs zinām, kur ir spilgtākās lapas un labākās takas! Rudens krāšņums Gaujas Nacionālā parka skaistākajās ainavās ģimenes lokā un relaksējošs dienas noslēgums golfa klubā Reinis!

  Lasīt vairāk
 • Zaļo turnīru fināls izspēlēts!

  Aizvadītajā sestdienā ar 18 bedrīšu fināla turnīru noslēdzām visas vasaras garumā notikušos zaļos ceturtdienu vakarus. Kopumā vasaras garumā tikai individuālājos atlases posmos startējuši 109 dažādi spēlētāji! Lai kvalificētos fināla lielās balvas izcīņai – gada kartei – bija jāiegūst vismaz trīs ieskaites no ceturtdienu vakariem! Paralēli Zaļajam finālam, izspēlējam arī vēl vienu Zaļo kausu, kurā gaidīti bija šī un pērnā gada zaļo karšu studenti, kuri spēlēja atsevišķā ieskaitē un padarīja šo sestdienu par īsteniem zaļajiem svētkiem!

  Lasīt vairāk
 • ALDARIS GO Tūre 2018 izspēlēta! +FOTO

  Aizvadītajā svētdienā izbaudīta vēl viena noslēdzošā turnīra diena, kur šoreiz ar 18 bedrīšu finālu tika izspēlēta Aldaris Go Tūre! Pavisam vasaras laikā notika četri ieskaites posmi, no kuriem divu posmu ieskaitei bija jābūt obligātai, lai, piedaloties finālā, varētu pretendēt uz gadu karšu iegūšanu! Papildus kopvērtējuma ieskaitei, noteicām arī svētdienas turnīra labākos trīs ieskaites grupās.

  Lasīt vairāk

Darba laiks


Darba dienās 10:00 – 20:00

Brīvdienās 10:00 – 22:00

Rezervācija

Ierašanās
Aizbraukšana

Mūs atbalsta