“PING sadarbībā ar GK Reinis” nosvinēts! +FOTO

07. MAJ. 2017
#
49 spēlētāji noslēdza garo svētku brīvdienu nedēļu ar ikgadējiem PING svētkiem! Šoreiz nedaudz citādākā, bet ne mazāk spraigā formātā, jo kungu otrā ieskaites grupa (HCP 19-36) un dāmu grupa spēlēja Stableford spēli, bet stiprākā kungu grupa cīnījās Stroke Neto ieskaitē. Papildus turnīra labāko apbalvošanai, tika noteikts arī labākais tīrā Stroke rezultāta ieguvējs, kā arī deviņi laimīgie, kuriem izdevās tālākie sitieni katrā bedrītē.

 

Dāmu ieskaites grupa pirmo reizi GK Reinis turnīru vēsturē bija viskuplāk pārstāvēta. Starp 18 daiļā dzimuma pārstāvēm ar pārliecinošu uzvaru pie jaunas PING somas un ceļojošā kausa tika Ieva Masaļska, kura pirmo reizi spēlēja PAR36 laukumu un ieguva 38 Stableford punktus. Ar 33 Stableford punktiem augsto otro vietu izcīnīja Linda Pucēna. Labāko dāmu trijnieku noslēdza Gunta Zaķīte ar 32 Stableford punktiem.

 

Kungu ieskaites grupā ar HCP 19-36 labāko sniegumu demonstrēja Pēteris Kalniņš, kuram izdevās savā pirmajā sezonas spēlē GK Reinis iegūt 38 Stableford punktus! Tikai par vienu punktu Pēterim piekāpās otrās vietas ieguvējs Arvis Didrihsons, bet godalgoto trijnieku noslēdza Māris Kurilovičs, izspēlējot laukumu savā HCP.

 

Stiprāko kungu grupā, kuri spēlēja Stroke Neto spēli, Jurģis Pastors guva uzvaru ar 68 neto punktiem un izcīnīja jaunu PING somu, kā pats izteicās, savai mīļotajai sievietei! Ar 70 neto punktiem augsto otro vietu ieguva Normunds Sams, bet stiprāko trijnieku noslēdza Andrejs Cīrulis ar 73 neto punktiem.

 

Šajā gadā labākais tīrā stroke rezultāts izdevās Normundam Samam, kurš izspēlēja laukumu ar 79 sitieniem, un kā pats atzina, pirmā spēle zem 80 atzīmes GK Reinis! Apsveicam!

 

Pie katras bedrītes tālākā sitiena balvām tika Māris Simanovičs, Māris Zaķītis, Uldis Krauja, Ieva Masaļska, Vizma Pūce, Toms Jemeļjanovs un Linda Ķirķe veselas trīs reizes par tālāko sniegumu 4., 6.un 8.bedrītē!

 

REZULTĀTI

 

BILDES

 

Liels paldies visiem spēlētājiem par dalību, kopā būšanu un pozitīvu nedēļas izskaņu!

 

Sirsnīgs paldies Valdim Liepiņam par turnīra organizēšanu, atbalstu un pozitīva gara uzturēšanu!

 

Tiekamies jau pēc nedēļas 14.maija svētdienā, kad aizvadīsim Aldaris Tūres 2017 1.posmu!