Zaļā treniņturnīra 5.posms izspēlēts!

06. JŪL. 2023
#
6.jūlija ceturtdienas pēcpusdienā izspēlējām piekto individuālās ieskaites posmu, kurā kupls bariņš golferu izspēlēja 9 bedrītes Stableford formātā! Daļai golferu bija ievērojami sniegumi, un izspēlētais turnīrs, ļoti iespējams, būs viens no četriem labākajiem, kuru kopsumma tālāk būs par pamatu fināla spēlei!

Ieskaites grupā ar HCP 37-54 uzvaru izcīnīja ar nepārspējamu sniegumu Edvards Pauls Tauriņš, kurš spēlē guva 27 Stableford punktus! Jānis Pikmanis izcīnīja otro vietu ar izcilu sniegumu - 25 punktiem! Tomass Kārkliņš piekāpās otrai vietai tikai dēļ handikapa, noslēdzot goda pjedestālu.

Handikapa grupā 19-36 labāko sniegumu parādīja Edijs Hščanovičs ar gūtiem 24 Stableford punktiem, bet Sergejam Pianovam pietrūka vien sitiens līdz uzvarai. Labāko trijnieku noslēdza Olafs Vītols, kuram arī spēle gāja no rokas un tika gūti 22 Stableford punkti!

Stiprākajā handikapa grupā uzvaru izcīnīja ar pārliecinoši labāko sniegumu Mārtiņš Bariss ar gūtiem 22 Stableford punktiem! Jaunais talants Roberts Augusts Dombrovskis izcīnīja otro vietu ar 19 punktiem, bet labāko trijnieku noslēdza Kristaps Tauriņš ar gūtiem 14 Stableford punktiem!