10.Zaļā treniņturnīra posms izspēlēts!

06. SEP. 2018
#
Aizvadītās nedēļas 6.septembrī izspēlēts jau desmitais no divpadsmit Zaļā treniņturnīra posiem. Atgādinām, ka Zaļā treniņturnīra 18 bedrīšu fināls notiks 13.oktobrī, kad iegūtajam fināla rezultātam tiks summēti trīs labākie rezultāti no 9 bedrīšu ceturtdienu individuālās ieskaites posmiem. Katras grupas viens spēlētājs ar vislielāko punktu skaitu varēs nākamo sezonu spēlēt Gk Reinis bez maksas!

 

Dāmu grupā ar HCP 27-54 šoreiz bija vien divas dalībnieces, bet gan Sintija Pakalne (23 Stableford punkti), gan Inese Zuļģe (16 Stableford punkti) ieguva labus punktus šajā spēlē!

 

Kungu grupā ar HCP 27-54 vienpadsmit spēlētāju konkurencē uzvaru izcīnīja ar lielisku sniegumu Olafs Vītols, gūstot 22 Stableford punktus. Tikai par vienu punktu pirmajai vietai piekāpās Uldis Štrauss, bet trešo labāko rezultātu uzrādīja Alnis Bāliņš ar 20 Stableford punktiem.

 

Apvienotajā kungu un dāmu grupā ar HCP līdz 26 uzvaru izcīnīja Kārlis Strautmanis ar ievērības cienīgu punktu skaitu – 21. Kārlim piekāpās tikai HCP dēļ Ainārs Zeps, bet Askolds Lukašēvičs noslēdza stiprāko kungu trijnieku, izspēlējot 9 bedrītes savā HCP.

 

REZULTĀTI

 

KOPVĒRTĒJUMS

 

Paldies visiem spēlētājiem par dalību! Tiekamies jau pēc nedēļas trešdienā, “Atved draugu” turnīrā!

Darba laiks


Darba dienās 10:00 – 20:00

Brīvdienās 10:00 – 22:00

Rezervācija

Ierašanās
Aizbraukšana

Mūs atbalsta