999 BANKA CITADELE posms izspēlēts! +FOTO

04. JŪL. 2021
#
4.jūlija svētdiena sapulcēja līdz šim kuplāko golferu skaitu, kuri baudīja bankas CITADELE sarūpēto saulaino laiku un dzirkstošo atmosfēru! Banka CITADELE arī parūpējās par sportisko azartu ar motivējošām balvām! Dienas laikā bija arī iespēja uzzināt vairāk par moderniem maksāšanas veidiem un ne tikai!

 

Dāmu ieskaitē cīņa par uzvaru bija sīva un vairāk kā puse dalībnieču nospēlēja savā HCP vai labāk! Super spēli demonstrēja un pārliecinošu uzvaru izcīnīja Zane Kalniņa ar 45 Stableford punktiem! Pārējās godalgotās vietas noteica HCP, jo nākamās četras labākās dāmas visas guva 39 Stableford punktus spēlē, attiecīgi Vizma Pūce izcīnīja otro vietu, bet Vita Priedīte trešo!  

 

Kungu ieskaitē ar HCP 19-36 Dāvim Enikam pārliecinoša uzvara ar 45 Stableford punktiem! Sekmīga spēle padevās arī Olafam Vītolam ar gūtiem 40 Stableford punktiem! Labāko trijnieku noslēdza Andris Priedītis ar gūtiem 38 Stableford punktiem!

 

Stiprāko kungu grupa arī neatslāba un tika uzrādīti sezonas sniegumi! Raimonds Vaišļa izcīnīja uzvaru ar -6! Savukārt ar tādu pat sniegumu, tikai HCP dēļ, otro vietu izcīnīja Valdis Strupčenko! Goda pjedestālu noslēdza Olavs Legzdiņš, kuru no uzvaras šķīra vien sitiens!

 

REZULTĀTI

 

BILDES

 

Liels paldies visiem spēlētājiem par dalību! Milzīgs paldies dienas atbalstītājam bankai CITADELE!

Darba laiks


Pirmdiena-Svētdiena 09:00 - 20:00

 

Pasākumu kalendārs

Viesumajas Rezervācija

Ierašanās
Aizbraukšana

Mūs atbalsta