999 Tūres “ECO BALTIA” diena nosvinēta!

09. AUG. 2020
#
9.augusta saulaina svētdiena sapulcēja līdz šim lielāko dalībnieku skaitu - 69, kuri spēlēja un svinēja un atkal spēlēja ECO BALTIA dienu! Dienas atbalstītājs priecēja dalībniekus gan ar motivējošām balvām, gan ar dzirkstošu atspirdzinājumu visas dienas garumā, lai gaidīšanas brīdis pirms bedrītes izspēles kļūtu nevis par mocībām, bet par gaidītu mirkli!

 

Pirmo reizi dāmu ieskaites grupa bija viskuplāk pārstāvēta un starp 26 spēlētājām, lai uzvarētu vajadzēja iegūt vismaz 43 Stableford punktus un tas izdevās Vitai Priedītei! Goda pjedestāla 2.un 3.vietu sadalīja Antra Vaišļa (II v.) un Liena Laure (III v.), kuras arīdzan aizvadīja lielisku spēli ar gūtu 41 Stableford punktu!     

 

Kungu ieskaites grupā ar HCP 19-36 pārliecinošu uzvaru izcīnīja Gints Pucēns ar 42 Stableford punktiem, kurš atzina, ka ECO BALTIA priekš viņa ir laimīgais turnīrs, jo arī 2018.gadā tika gūta uzvara tieši šajā turnīrā! Augsto otro vietu izcīnīja Juris Cīrulis, kurš izspēlēja 18 bedrītes ar 37 Stableford punktiem! Goda pjedestālu noslēdza Raivo Raudzeps ar 35 Stableford punktiem!

 

Stiprāko kungu grupā konkurence bija sīva un lai uzvarētu bija jāizspēlē sava sapņu spēle, un tas izdevās Aivaram Veisam, kurš guva 63 neto punktus! Jāpiezīmē, ka arī pērn Aivaram gāja labi šajā turnīrā, kad tika gūta otrā vieta. Augsto otro vietu starp 25 kungiem izcīnīja Imants Rendenieks, kurš izspēlēja savu šīs sezonas līdz šim labāko spēli, un guva 65 neto punktus! Labāko trijnieku noslēdza Edgars Zālītis ar gūtiem 69 neto punktiem!

 

REZULTĀTI

 

Patīkamas balvas sagaidīja arī tuvāko/tālāko sitienu autorus un 4./13.bedrītē nevienam neizdevās pārspēt Māri Zaķīti ar atzīmi 11.5 m no karodziņa, savukārt Edgars Zālītis demonstrēja labākā tālsitēja dotības 3./13. un 1./10.bedrītē. Guntars Krols uzrādīja 25 m atzīmi līdz karodziņam 2./11.bedrītē, savukārt Zanda Simanoviča raidīja iespaidīgu un nepārspējamu draivu 6./15.bedrītē. 7./16.bedrītē Aija Veisa pārspēja pati sevi otrajā spēles aplī un ieguva šīs bedrītes tālākā sitiena nomināciju! Izaicinošajā 8.bedrītē Ainārs Počs pārspēja visus spēlētājus ar iespaidīgu draivu ar atzīmi 45 m līdz bedrītei. Precīzāko atzīmi pie karodziņa 5./14.bedrītē atstāja Ieva Masaļska ar 0,7m, bet līdz jaunam auto 9./18.bedrītē Andrim Priedītim pietrūka 1,68 m!

 

Paldies visiem spēlētājiem par dalību tik kuplā skaitā! Sirsnīgs paldies ECO BALTIA, personīgi Mārim Simanovičam, par turnīra atbalstu!

Darba laiks


Pirmdiena-Svētdiena 9:00 - 20:00

 

Pasākumu kalendārs

Rezervācija

Ierašanās
Aizbraukšana

Mūs atbalsta