999 Tūres “Lojalitātes partneru turnīrs sadarbībā ar Cashback World” izspēlēts! +FOTO

03. JŪN. 2018
#
Aizvadīta vēl viena saulaina svētdiena, piedaloties 56 dalībniekiem vēl nebijušā 999 Tūres posmā, kurā bija nevis viens atbalstītājs, bet vairāki! Turnīra laikā dalībnieki varēja kluba mājā našķoties ar Bemberu maiznīcas saldajām un sāļajām uzkodām, bet golfa laukumā – Ilzes Kūku darbnīcas saldumi! Dalībnieku balvas bija sarūpējuši Cashback World sekojoši lojalitātes partneri – Eižens Leimans Coaching, Dolphins Therapy world, Ilzes Kūku darbnīca, Svaigas Ogas Tev, veikals Spārīte un Win Baltic.

 

Dalībnieki sacentās 3 ieskaites grupās, mērojās spējām pirmajos sitienos visās 9 bedrītēs, bet īpaši 9.bedrītē pirmajā aplī, cenšoties pietuvoties Hole-in-one balvai!

 

Dāmu ieskaitē 11 sieviešu konkurencē pirmo vietu izcīnīja Vita Jonaite ar gūtu 41 Stableford punktu! Augsto otro vietu un jaunu HCP ieguva Sanda Teihmane ar 39 Stableford puntktiem, bet labāko trijnieku noslēdza Linda Lapa, izspēlējot 18 bedrītes savā HCP.

Kungu ieskaites grupā ar HCP no 18-36, kuri spēlēja Stableford spēli, pirmo vietu ar 41 Stableford punktu izcīnīja Jānis Asaris Jr, apspēlējot Kristoferu Ritovu par 1 punktu, bet labāko trijnieku noslēdza Sergejs Seņkāns ar šīs sezonas savu līdz šim labāko sniegumu – 39 Stableford punktiem.

Stiprāko kungu ieskaitē uzvaru izcīnīja Pēteris Rakuls ar 70 neto punktiem, kurš arī vienīgais savā grupā nospēleja zem sava HCP. Otro un trešo vietu sadalīja HCP, jo gan Normunds Sams (2.vieta), gan Andris Rībens izspēlēja 18 bedrītes savā HCP.  

 

REZULTĀTI

 

BILDES

 

Turnīra ietvaros pēdejās vietas tika apbalvotas ar izaugsmi veicinošām balvām no Eižens Leimans Coaching, kā arī šī turnīra gados vispieredzējušākais dalībnieks – Māris Vēveris – tika pie Dolphins Therapy World dāvanu kartes!

 

Ilzes Kūku darbnīca iepriecināja ar gardām veicinšanas balvām ne tikai godalgotas vietas, bet arī 9 tuvāko sietienu autorus – Daigu Puisīti, Artur Palm, Andri Rībenu, Elviju Šalājevu, Sandu Teihmani, Sergeju Glukhovu, Max Mazzola un Mārtiņu Bindi divas reizes!

 

Paldies par dalību visiem spēlētājiem! Paldies par balvām un uzkodu nodrošinājumu lojalitātes partneriem! Paldies Eiženam Leimanam par turnīra ideju un atbalstu!