999 Tūres “PING -Play your best!” posms nosvinēts!

06. MAJ. 2018
#
Ar lielāko dalībnieku skaitu un saulaināko svētdienu līdz šim, golfa klubā Reinis godam nosvinēts otrais 999 Tūres posms, kura atbalstītājs bija Golfshop.lv jeb Valdis Liepiņš, pārstāvot vienu no saviem golfa zīmoliem - PING! Arī šogad dalībnieki mērojās prasmēm trīs ieskaites grupās, papildus tika noteikts arī labākais tīrā Stroke rezultāta ieguvējs, kā arī deviņi laimīgie, kuriem izdevās tālākie sitieni katrā bedrītē.

 

Dāmu ieskaites grupa bija kupli pārstāvēta un sīvā 16 dalībnieču konkurencē uzvaru izcīnīja Anita ar gūtiem 33 Stableford punktiem! Augsto otro vietu ieguva ar 32 Stableford punktiem Sintija, pirmo reizi iegūstot vietu godalgotā trijniekā 18 bedrīšu turnīrā. Labāko dāmu trijnieku noslēdza Sarmīte ar gūtu 31 Stableford punktu!

 

Kungu ieskaites grupā ar HCP 19-36, kuri spēlēja Stableford spēli, 23 kungu konkurencē pārliecinošu uzvaru izcīnīja Askolds ar 42 Stableford punktiem, uzrādot savu līdz šim labāko sniegumu 18 bedrīšu turnīrā! Savā HCP turnīru izspēlēja Kristofers, iegūstot augsto otro vietu! Ar gūtu 31 Stableford punktu godalgoto trijnieku noslēdza Agnis!

 

Stiprāko kungu grupā, kuri spēlēja Stroke Neto spēli, uzvaru izcīnīja sīvā konkurencē Kaspars, kurš vienīgais savā grupā nospēlēja zem sava HCP. Otrās un trešās vietas ieguvējus noteica HCP, jo 73 neto punktus ieguva gan Normunds (2.vieta), gan Pēteris (3.vieta).

 

Šajā gadā labākais tīrā stroke rezultāts tāpat kā pirms gada izdevās Normundam, kurš izspēlēja laukumu ar 81 sitienu, iegūstot savā īpašumā ceļojošo PING Stroke kausu, kā arī lietderīgas balvas no PING, un kā pats atzina, PING turnīrs esot labākais turnīrs Latvijā! Paldies par labiem vārdiem!

 

REZULTĀTI

 

FOTO

 

Pie katras bedrītes tālākā sitiena balvām tika Ainārs, Andra, Edgars, Kārlis, Edijs, Vizma, Valters un Aija.

 

Liels paldies visiem spēlētājiem par dalību, kopā būšanu un pozitīvu svētku nedēļas izskaņu!

 

Sirsnīgs paldies Valdim Liepiņam par turnīra organizēšanu, atbalstu un pozitīva gara uzturēšanu!

 

Tiekamies jau šo svētdien, kad aizvadīsim Aldaris GO Tūres 2018 1.posmu!

Darba laiks


Darba dienās 10:00 – 20:00

Brīvdienās 10:00 – 22:00

Rezervācija

Ierašanās
Aizbraukšana

Mūs atbalsta