999 Tūres 1.posms “NESTE” izspēlēts! +FOTO

28. APR. 2019
#
Vējaini saulaina svētdiena aizvadīta kuplā skaitā izspēlējot pirmo no četrpadsmit 999 Tūres posmiem, kur tradicionāli pirmā posma atbalstītājs bija NESTE! Dalībnieki četrās ieskaites grupās cīnījās par vērtīgām balvām no NESTE, kā arī pie degvielas kartēm tika četri tuvāko/tālāko sitienu autori!

 

Nestes posmā un arī turpmāk 999 Tūres posmos – Hole in one izaicinājums LEXUS, sadarbībā ar Amserv! Pēc šī posma Lexus gan turpina gozēties laukumā un gaida savu jauno saimnieku!

 

Šis bija arī pirmais posms, kurā spēlētāju slāpes veldzēja Alus Tērvete! Alus Tērvete mūs veldzēs visas vasaras garumā!

 

Dāmu ieskaites grupā ar HCP 26-40 piedalījās 11 dalībnieces, kuras sacentās Stableford ieskaitē. Savu pirmo turnīru Gk Reinis aizvadīja šosezon Linda Pucēna, kura ieguva gan pirmo vietu, gan uzlaboja HCP ar gūtiem 39 Stableford punktiem! Augstās otrās vietas ieguvēja Liena Laure arī uzlaboja HCP ar gūtiem 37 Stableford punktiem. Savu pirmo pjedestāla vietu 999 Tūres ietvaros ieguva Ilga Kipļuka ar gūtiem 35 Stableford punktiem, noslēdzot godalgoto trijnieku!

 

Dāmu konkurencē ar HCP līdz 25 konkurence bija mazāka, bet jāspēlē bija Stroke Neto spēle! Lielisku sniegumu uzrādīja pirmās vietas ieguvēja Iveta Lopatko ar 67 Neto punktiem. Otro vietu izcīnīja Ieva Masaļska ar 77 Neto punktiem, bet trešo labāko rezultātu izdevās iegūt Guntai Zaķītei ar 83 Neto punktiem!

 

Kungu ieskaites grupa ar HCP 19-36 spēlēja Stableford spēli. 19 kungu sīvā konkurencē pirmo vietu izcīnīja Valdis Valainis ar 44 Stableford punktiem! Arī otrās vietas ieguvējam Arturam Latišonokam bija veiksmīga spēle un gūti 42 Stableford punkti! Augsto trešo vietu ieguva Kristaps Konrāds ar 37 Stableford punktiem.

 

Viskuplākā bija kungu ieskaites grupa ar HCP līdz 18 un divdesmit dalībnieku konkurencē nevienam neizdevās uzlabot savu HCP, bet tikai par vienu punktu no sava HCP bija pirmās vietas ieguvējs Artūrs Asars-Asarovskis, kuram piekāpās otrās vietas ieguvējs Arvis Didrihsons tikai dēļ HCP! Labāko trijnieku noslēdza Jānis Ciaguns, kuram šī sezona Gk Reinis veiksmīgi iesākusies ar godalgotām vietām!

 

Pie tuvāko/tālāko sitienu motivējošām balvām no NESTE tika Arturs Latišonoks, Ieva Masaļska un Inga Lukašēviča!

 

REZULTĀTI

 

BILDES

 

Liels paldies spēlētājiem par dalību! Sirsnīgs paldies turnīra atbalstītājam NESTE, personīgi Arttu Airiainen!  

 

Tiekamies jau šo svētdien, 999 Tūres 2.posmā “PING – PLAY YOUR BEST!”

Darba laiks


Pirmdiena-Svētdiena 9:00 - 20:00

 

Pasākumu kalendārs

Rezervācija

Ierašanās
Aizbraukšana

Mūs atbalsta