999 Tūres 2018 1.posms NESTE izspēlēts!

29. APR. 2018
#
Aizvadītajā 29.aprīļa svētdienā ar 50 spēlētāju dalību aizvadīts pirmais no 999 Tūres 2018 posmiem! Tradicionāli spēlētājiem pirmais 999 Tūres posms ir iespēja tikt pie Neste degvielas kartēm četrās ieskaites grupās un papildus – četri tuvākie sitieni! Arī šogad visas 999 sezonas garumā – Hole in One izaicinājums Toyota C-HR 9.bedrītē!

 

Dāmu ieskaites grupa ar HCP 26-40 vietas dalīja Stableford ieskaitē un visvairāk punktus -31 Stableford punktu- ieguva Vita! Otro vietu izcīnīja Sigita, piekāpjoties Vitai tikai par vienu punktu. Labāko dāmu trijnieku noslēdza Sarmīte ar 27 Stableford punktiem.

 

Stiprāko dāmu ieskaites grupā ar HCP līdz 25, kur dāmas cīnījas Stroke Neto formātā, uzvaru izcīnīja Vita ar 76 neto punktiem. Par vienu punktu piekāpās Vitai Aija, iegūstot otro vietu, bet labāko trijnieku noslēdza Vizma ar 80 neto punktiem.

 

Kungu ieskaites grupā ar HCP 19-36, kur spēlēta tika Stableford spēle, uzvaru izcīnīja Kristofers ar 37 Stableford punktiem, un kurš arī bija vienīgais šī turnīra dalībnieks, kurš nospēlēja zem sava HCP! Otro un trešo vietu sadalīja HCP, jo gan Aigars (2.vieta), gan Raivo (3.vieta) guva 33 Stableford punktus spēlē.

 

Stiprāko kungu grupā ar HCP līdz 18 uzvaru Stroke neto ieskaitē izcīnīja Artūrs ar 73 neto punktiem un kuram šī bija veiksmīga pirmā spēle golfa klubā Reinis! Arī šajā grupā otro un trešo vietu sadalīja HCP, Andrejam ieņemot otro vietu, bet Arvim trešo –abiem ar 76 neto punktiem.

 

Pie četrām tuvāko sitienu degvielas kartēm tika Matīss, Māris, Aigars un Artūrs!

 

REZULTĀTI

 

FOTO

 

Paldies visiem spēlētājiem par dalību! Īpašs paldies NESTE, personīgi Arttu Airiainen par turnīra atbalstu!

 

Paldies Alus Tērvete par atspirdinošiem brīžiem svētdien un visu sezonu! Paldies Amserv par nerimstošu azartu, izaicinot sevi Hole in One bedrītē!

 

Tiekamies jau šo svētdien, 999 Tūres 2.posmā –“PING – Play your best”!