999 Tūres 5.posms “Dr.Mauriņa vēnu un lāzermedicīnas klīnika” sadarbībā ar “Knowledgeprice.com” nosvinēts! +FOTO

11. JŪN. 2017
#
Aizvadītajā svētdienā izspēlēts jeb nosvinēts līdz šim kuplākais un dāsnākais turnīrs, kuru atbalstīja 999 Tūres jaunpienācēji – Dr.Mauriņa vēnu un lāzermedicīnas klīnika un Knowledgeprice.com! 52 turnīra dalībnieki aizvadīja pozitīvisma pilnu dienu, kurā papildus golferiem bija uz vietas grilēta ēdiena baudīšana, spēles izaicinājumi par tālāko sitienu četrās bedrītēs, lietderīgas, veselīgas un ļoti motivējošas balvas uzvarētājiem, kā arī mierinošas balvas tiem, kam spēle vismazāk padevās!

 

Dāmu ieskaitē ar HCP 26-40 uzvaru guva ar 45 Stableford punktiem Ilze Krūskopa-Kaleine! Augsto otro vietu ar ievērojamu rezultātu – 42 Stableford punktiem – ieguva Evija Gerharde, bet labāko dāmu trijnieku noslēdza Sigita Kalniņa ar 32 Stableford punktiem. 

 

Stiprāko dāmu grupā ar HCP līdz 25, kuras sacenstās Stroke Neto ieskaitē, uzvaru izcīnīja Gunta Zaķīte ar 68 Neto punktiem un vienīgā, kurai izdevās savā grupā nospēlēt zem sava HCP! Augsto otro vietu ieguva Vizma Pūce ar 73 neto punktiem, bet godalgoto trešo vietu ieguva Linda Ķirķe ar 75 neto punktiem!

 

Kungu ieskaitē ar HCP 16-40, savu sezonas labāko spēli demonstrēja Elviss Ozols, kurš ieguva veselus 45 Stableford punktus! Otrās un trešās vietas sadalījumu noteica HCP, jo abi kungi spēlē guva 42 Stableford punktus, attiecīgi Mārim Kalniņam ieņemot otro vietu, bet Mārcim Buškevicam trešo! 

 

Stiprāko kungu ieskaitē, kuri spēlēja Stoke Neto spēli, uzvaru izcīnīja Jānis Ciaguns ar 71 neto punktu, kuram piekāpās tikai par vienu punktu Māris Simanovičs, kurš izspēlēja laukumu savā HCP. Kārlis Strautmanis noslēdza apbalvojamo trijnieku ar 73 neto punktiem. 

 

Līdz Hole-in-one auto Sandai Teihmanei pietrūka vien 42 cm, bet tas bija pietiekami, lai iegūtu tuvākā sitiena balvu par sniegumu 9./18.bedrītē! Tuvāko sitienu autori šajā turnīrā par labāko sniegumu bija Imants Krēsliņš 4. un 5. bedrītē un Linda Ķirķe 2.bedrītē. 

 

REZULTĀTI

 

BILDES

 

Paldies turnīra dalībniekiem par lielisku dienu! Paldies Ģirtam Mauriņam un Gatim Kaleinim par šī neatkārtojamā turnīra atbalstu! 

Darba laiks


Darba dienās 10:00 – 20:00

Brīvdienās 10:00 – 22:00

Rezervācija

Ierašanās
Aizbraukšana

Mūs atbalsta