999 Tūres ALUS TĒRVETE posms izspēlēts!

20. JŪN. 2021
#
20.jūnija pirms svētku diena tika aizvadīta baudot Tērvetes alu, golfu un sauli! Veiksmīgākajiem golferiem bija iespēja tikt pie svētku dziras lustīgai līgošanai, kā arī golfam noderīgām balvām!

 

Starp dāmām bija sīva konkurence un HCP noteica uzvaru Lindai Asarei-Asarovskai, kura guva spēlē 38 Stableford punktus! Uzvarai dēļ HCP piekāpās Antra Vaišļa, bet labāko trijnieku noslēdza Vizma Pūce, izspēlējot laukumu savā HCP.

 

Starp kungiem ar HCP 19-36 ļoti pārliecinošu uzvaru un priekus savai ģimenei sagādāja Toms Asaris, kurš ar 55 Stableford punktiem tika pie dziras ilgai lustēšanai! Vienu no veiksmīgākajām spēlēm šajā sezonā aizvadīja arī Māris Kalniņš ar 46 Stableford punktiem! Labāko trijnieku noslēdza Endijs Bāders, kurš iepriekšējā dienā Viesturu laukumā atstāja šķībos sitienus un svētdienas tikai tālie un taisnie sitieni un precīzie puti deva viņam 42 Stableford punktus!   

 

Stiprāko kungu grupā savu dominanci parādīja Andrejs Cīrulis, kurš jau otro pēc kārtas 999 Tūres posmu nospēlēja ar 67 neto punktiem! Andrejam piekāpās HCP dēļ Andris Asars-Asarovskis, kurš papildināja ģimenes svētku dziras klāstu jau sievas Lindas par uzvaru gūtajam! Arī teicamu spēli demonstrēja Jānis Ciaguns, kurš ar gūtiem 68 neto punktiem sarūpēja sev lustīgāku līgošanu un vēl lustīgāku savu vārda dienas svinēšanu!

 

REZULTĀTI

 

Paldies visiem golferiem par dalību! Liels paldies ALUS TĒRVETE par dienas atbalstu!

Darba laiks


Pirmdiena-Svētdiena 09:00 - 20:00

 

Pasākumu kalendārs

Viesumajas Rezervācija

Ierašanās
Aizbraukšana

Mūs atbalsta