999 Tūres AMSERV 20 gadu jubilejas posms izspēlēts! +FOTO

29. JŪL. 2018
#
Aizvadīta 999 Tūres svētdiena, kad otro gadu Amserv priecēja spēlētājus ar vērtīgām balvām, testa braucieniem ar jauniem Toyota un Lexus spēkratiem, kā arī nodrošināja sportisko gadu četrās ieskaites grupās un vienā kopējā grupā auto modeļu sacensībās, kur visi interesenti varēja sacensties roku veiklībā! Vienlaicīgi tika atzīmēta Amserv 20.gadu pastāvēšanas gada diena ar dzirkstošiem dzērieniem un gardu kūku!

 

Dalībnieki sacentās četrās ieskaites grupās - divās sitienu un divās handikapa, kā arī mērojās prasmēm par četriem tuvākiem sitieniem, kā arī labāko Stroke! Amserv bija parūpējies arī par ceturto vietu mierinājuma balvām.

 

Dāmu grupā ar HCP 26-40, kuras spēlēja handikapa spēli, uzvaru izcīnīja Dace Briede-Zālīte, kura vienīgā savā ieskaites grupā izspēlēja zem sava HCP ar gūtiem 39 Stableford punktiem. Otro vietu ieguva Sarmīte Cīrule ar 34 Stableford punktiem, bet labāko trijnieku noslēdza Vita Jonaite ar 31 Stableford punktu.

 

Dāmu grupā ar HCP 0-25, kuras spēlēja sitienu spēli, uzvaru izcīnīja Aija Veisa, kura arī vienīgā savā grupā nospēlēja zem sava HCP ar gūtiem 70 neto punktiem. Savā HCP izspēlēja Vizma Pūce, gūstot otro vietu, bet goda pjedestālu noslēdza Linda Asare-Asarovska ar 74 neto punktiem.

 

Kungu ieskaites grupa ar HCP 16-36 bija viskuplāk pārstāvēta un 22 kungu konkurencē uzvaru izcīnīja Madars Vārna ar 43 Stableford punktiem! Augsto otro vietu arī ar teicamu sniegumu ieguva Andris Asars-Asarovskis ar 40 Stableford punktiem. Labāko kungu trijnieku noslēdza Aigars Freimanis ar 39 Stableford punktiem.

 

Stiprāko kungu grupā 13 kungu konkurencē uzvaru izcīnīja Arvis Didrihsons ar 67 neto punktiem, kuram spēle gāja no rokas un oranžā brīdinājuma suta nespēja kaitēt! Otrās un trešās vietas kungi abi izspēlēja ar 74 neto punktiem, bet HCP noteica, ka otro vietu izcīnīja Lauris Mežsargs, bet trešo Artūrs Jakovļevs!

 

REZULTĀTI

 

BILDES

 

Labākā Stroke balva - Lexus golfa soma - nonāca Arvja Didrihsona īpašumā, jo nevienam neizdevās iziet 18 bedrīšu turnīru ar mazāk kā 81 sitienu!

 

Pie Amserv balvām par tuvākiem sitieniem tika Gunta Zaķīte (9./18.bedrīte), Arvis Zeile (2./11.bedrīte), Artūrs Jakovļevs (4./13.bedrīte) un Gundars Ziemanis (5./14.bedrīte).

 

Apbalvoti tika arī četri veiklāko roku autori jeb uzvarētāji auto modeļu sacensībās - Kristofers Ritovs (1.v.), Viktors Avkštols (2.v.), Kārlis Strautmanis (3.v.) un Andrejs Cīrulis (4.v.).

 

Liels paldies visiem spēlētājiem par dalību, izturību un svinību atmosfēru visas dienas garumā! Sirsnīgs paldies Amserv komandai, personīgi Armandam Vimbam un Intam Pērkonam, par atbalstu turnīrā rīkošanā un Hole-in-One izaicinājuma nodrošināšanā visas sezonas garumā!