999 Tūres AMSERV posms nosvinēts ar Hole-in-one! +FOTO

11. JŪL. 2021
#
Saulaina svētdiena aizvadīta ar vēl saulainākiem golfa un AMSERV mīļiem! Dienas laikā AMSERV bija parūpējies gan par patīkamo daļu, gan par izzinošo, jo apskatīt, kā arī notestēt varēja dažādus TOYOTA spēkratus, tai skaitā dabai draudzīgo TOYOTA MIRAI kā ieskatu nākotnes “ūdeņraža sabiedrībā”! Dzirkstošā atmosfērā tika uzrādīti ievērojami rezultāti un Hole in One 18.bedrītē, par ko Andrim Jakovičam prieks mijās ar asarām, jo baudījumu par dzīves pirmo Hole in one aizēnoja fakts, ka tas tika izdarīts spēles otrajā aplī, kad TOYOTA C-HR iet izspēlē tikai pirmajā aplī!

 

Dāmu ieskaites grupā vairāk kā puse dalībnieču izpildīja savu HCP, tādēļ lai izcīnītu uzvaru bija jāuzrāda personīgie rekordi un Dacei Bolei tas izdevās ar pārliecinošu uzvaru un gūtiem 44 Stableford punktiem! Augsto otro vietu izcīnīja burvīgā golfere un Amserv cienītāja Aija Medne ar 40 Stableford punktiem! Labāko trijnieku noslēdza Linda Lapa ar 39 Stableford punktiem!

 

Kungu ieskaites grupā ar HCP 19-36 savu sezonas spēli aizvadīja Andris Vilisons, kurš pārliecinoši dominēja ar 46 Stableford punktiem! Par otro vietu cīņa bija vēl sīvāka, jo 42 Stableford punkti tika gūti 3 spēlētājiem, bet HCP noteica, ka otro vietu izcīnīja Juris Kudeiko, bet trešo – Edvīns Meinerts!

 

Stiprāko kungu grupā rezultāti arī bija galvu reibinoši un savu pirmo sezonas uzvaru izcīnīja Steven Strange ar 67 neto punktiem! Tikai sitiens līdz uzvarai šķīra Jāni Asari, bet iepriekšējo divu Amserv posmu uzvarētājs Mārtiņš Kalniņš ar 68 neto punktiem palika trešais!

 

REZULTĀTI

 

BILDES

 

Paldies visiem spēlētājiem par dalību un burvīgu atmosfēru! Paldies Amserv, personīgi Intam Pērkonam, par turnīra atbalstu un par AMSERV neatkārtojamās atmosfēras radīšanu, kur vienmēr ir prieks iegriezties un vēl lielāks prieks iepirkties!   

Darba laiks


Pirmdiena-Svētdiena 09:00 - 20:00

 

Pasākumu kalendārs

Viesumajas Rezervācija

Ierašanās
Aizbraukšana

Mūs atbalsta