999 Tūres Compensa diena nosvinēta!

25. JŪL. 2021
#
25.jūlijs diena skaistuma un drošības zīmē! Diena skaista, cilvēki – skaisti, rezultāti – vairumam spēlētāju ievērojami skaisti! Svētdien mūs priecēja, mūsuprāt, labākā apdrošināšanas kompānija, kāda ir, COMPENSA! Un ne tikai tāpēc, ka mums tik ļoti tīk Compensas atsaucīgie, kompetentie un laipnie cilvēki, bet arī tāpēc, ka COMPENSA sniegtie pakalpojumi ir ar pasaules kvalitātes zīmi un jau desmitgadēm nav licis vilties ne reizi! Veldzējoties ar gardiem Skrīveru mājas saldējumiem un viegli reibstot no Compensas sarūpētā dzirkstošā baudījuma, izspēlējām arī 18 bedrītes trīs ieskaitēs!

 

Dāmu ieskaites grupā pārliecinošu uzvaru izcīnīja mūsu daiļā un talantīgā golfere Baiba Saulāja, kura pēc atgriešanās no izaicinošajiem Spānijas golfa laukumiem ar vieglu roku “paņēma Reini” ar 47 Stableford punktiem! Jaunā un daudzsološā golfere Zane Kalniņa izteica nopietnu pieteikumu otrajai 999 Tūres uzvarai ar 43 Stableford punktiem! Savukārt Sarmīte Cīrule ar ļoti stabilu spēli (48 un 48 sitieni ) izcīnīja augsto trešo vietu! Visas dāmas, tāpat kā pārējie godalgotu vietu ieguvēji, savā īpašumā ieguva ne tikai noderīgas balvas golfa spēlei un atpūtai Gk Reinis, bet arī dāvanu kartes katram nepieciešamajam apdrošināšanas veidam!

 

Kuplajā kungu ieskaites grupā ar HCP 19-36 savu pirmo 999 Tūres uzvaru šosezon godam izcīnīja golfa nenogurdināmais Olafs Vītols ar 44 Stableford punktiem! Arī otrās vietas ieguvējs Roman Duiunov uzrādīja savu līdz šim labāko spēli un augstāko pozīciju 999 Tūrē! Bet goda pjedestālu noslēdza Ozo golfa kluba spēlētājs ar debess noskaņu lietussargu, Dzintars Jaunzems, kurš spēlējot pirmo reizi Reiņa laukumu šosezon, ātri adaptējās un tika gūti 40 Stableford punkti!

 

Dusmīgajā kungu grupā, kā Valdis nodevēja vīru grupu ar HCP līdz 18, savu šīs sezonas skaistāko spēli parādīja neatkārtojamais Matīss Kligins ar gūtiem 68 neto punktiem! Jāpiezīmē, ka Matīss pirmo spēles apli izgāja laukuma PARā un vēl papildus prieka deva - divi bērdiji! Augsto otro vietu izcīnīja Mārtiņš Pukše, kuru no uzvaras šķīra vien sitiens, bet tas netraucēja ieņemt “kārtējo” godalgoto vietu 999 Tūrē! Goda pjedestālu noslēdza laukuma saimnieks Olavs Legzdiņš, kuram pēc iepriekšējās dienas ne tik veiksmīgās spēles, golfs turpinājās ar daudz rezultatīvākiem sitieniem un rezultātu -2!

 

Compensa bija parūpējusies par papildus motivāciju piecās bedrītēs par tuvāko pirmā sitiena atzīmi līdz bedrītei! Compensas bedrītē (7./16). bija atsevišķs tālsitēja tituls kā dāmām, tā kungiem un starp kungiem Edijs Līcītis spēli pabeidza ar treknu ierakstu tāfelītē un tika pie vērtīgas balvas no Compensas! Starp dāmām šajā bedrītē nepārspēta palika Linda Lapa ar atzīmi 71 m līdz bedrītei! Tuvākais Hole in one balvai 9./18.bedrītē ar 0,65m atzīmi bija Mārtiņš Pukše, kurš papildināja savu balvu klāstu! 2./11.bedrītē ievērības cienīgu sniegumu parādīja Edgars Ezeriņš, raidot pirmo sitienu 15 m attālumā no karoga! Savukārt 1./10.bedrītes tālsitēja tituls tika Guntaram Ošeniekam!

 

REZULTĀTI

 

Gribās vēl tik teikt un ieteikt (no pieredzes) katram golferim par sevi parūpēties ar unikālo golferu apdrošināšanas polisi, ko piedāvā tikai Compensa!     

 

Paldies visiem spēlētājiem par dalību un lieliskas atmosfēras radīšanu! Sirsnīgs paldies COMPENSA, personīgi Aigaram Freimanim, par dienas atbalstu un par veiksmīgu ilggadējo sadarbību!

Darba laiks


Pirmdiena-Svētdiena 09:00 - 20:00

 

Pasākumu kalendārs

Viesumajas Rezervācija

Ierašanās
Aizbraukšana

Mūs atbalsta