999 Tūres diena “ALUS TĒRVETE” aizvadīta! +FOTO

14. JŪN. 2020
#
14.jūnija svētdiena priecēja spēlētājus ne tikai ar golfa spēli un lietderīgām balvām golfam, bet arī ar “Alus Tērvete” produkciju lustīgai svētku svinēšanai!

 

Dāmu grupā pārliecinošu uzvaru izcīnīja Linda Lapa ar gūtiem 39 Stableford punktiem, kurai šī sezona ir ļoti rezultatīvi iesākusies Gk Reinis! Augsto otro vietu izcīnīja Sigita Kalniņa ar gūtiem 35 Stableford punktiem. Labāko dāmu trijnieku noslēdza Kristīne Kriviša-Asare, kurai Sigitai piekāpās vien HCP dēļ.

 

Kungu grupā ar HCP 19-36 uzvaru izcīnīja un pārliecinošu spēli demonstrēja Andris Vaskāns ar gūtiem 44 Stableford punktiem! Augsto otro vietu izcīnīja starp 24 dalībniekiem Jānis Kalējs ar gūtiem 42 Stableford punktiem! Godalgoto trijnieku noslēdza Arturs Kāršenieks, kurš turnīru izspēlēja savā HCP.

 

Stiprāko kungu grupā pārliecinošo uzvaru izcīnīja Arvis Didrihsons, kurš guva 70 neto punktus, kā arī izcīnīja labāko tīro sitienu balvu! Godalgoto otro vietu ieguva Kristaps Konrāds ar 74 neto punktiem, bet labāko trijnieku noslēdza Andrejs Cīrulis ar 75 neto punktiem.

 

REZULTĀTI

 

BILDES

 

Paldies visiem golferiem par pozitīvu atmosfēru! Paldies “Alus Tērvete” par dienas atbalstu!

Darba laiks


Pirmdiena-Svētdiena 9:00 - 20:00

 

Pasākumu kalendārs

Rezervācija

Ierašanās
Aizbraukšana

Mūs atbalsta