999 Tūres diena “AMSERV” izspēlēta! +FOTO

26. JŪL. 2020
#
26.jūlijā aizvadījām šīs sezonas visvairāk apmeklēto turnīru, kur spēles dalībniekus priecēja Amserv! Amserv bija parūpējies gan par lietderīgām balvām godalgotu vietu ieguvēju spēkratiem, gan golfa aksesuāriem 9 bedrīšu tuvāko/tālāko sitienu autoriem! Lai gaidīšanas laiks starp bedrītēm būtu patīkams un relaksējošs, Amserv priecēja dalībniekus ar atpūtas telti, kur atjaunot enerģiju un veldzēt slāpes ar Cēsu Alus atspirdzinošo produkciju!

 

Astoņpadsmit dāmu lielā konkurencē uzvaru izcīnīja ar pārliecinošu spēles sniegumu Vita Jonaite ar gūtiem 40 Stableford punktiem! Tikai viens punkts no uzvaras šķīra vairākkārtējo Tūres līderi Vizmu Pūci! Savukārt Sigita Kalniņa noslēdza labāko dāmu trijnieku ar gūtiem 38 Stableford punktiem! 

 

Starp 23 kungiem HCP grupā 19-36 ļoti pārliecinošu uzvaru izcīnīja Juris Čerpinskis ar gūtiem 45 Stableford punktiem! Augsto otro vietu izcīnīja Juris Kudeiko, kuram arī spēle gāja no rokas un tika gūti 39 Stableford punktiem! Šīs grupas goda pjedestālu noslēdza Askolds Lukašēvičs ar gūtiem 38 Stableford punktiem! 

 

Arī stiprāko kungu grupā rezultāti bija iespaidīgi, un otro gadu pēc kārtas Amserv turnīrā uzvaru izcīnīja Mārtiņš Kalniņš, tiesa gan šogad spēlējot zemākajā HCP grupā un guva spēlē 68 neto punktus! Augsto otro vietu ar 69 neto punktiem ieguva Allans Parijancs, kurš pēdējā laikā uzrāda stabilas un zem sava HCP spēles! Stiprāko kungu trijnieku noslēdza Arvis Zeile, kurš ieguva 70 neto punktus spēlē! 

 

REZULTĀTI

 

FOTO

 

Tuvāko/tālāko sitienu balvas ieguva Einārs Trankalis, kurš palika nepārspēts trīs bedrēs – 9./18., 2./11. un 6./15., arī Linda Lapa iekaroja divas bedrītes – 3./12. un 4./13. Madars Vārna palika nepārspēts 5./14.bedrītē ar nepilna metra attālumu līdz Hole in one, savukārt Laima Zēmele pārliecinoši paņēma 7./16.bedrīti. Arvi Zeili nevienam neizdevās pārspēt laukuma grūtākajā bedrītē – 8./17., bet Māris Zaķītis pārliecinoši izcīnīja tālāko nomināciju 1./10.bedrītē! 

 

Paldies visiem spēlētājiem par dalību! Sirsnīgs paldies AMSERV, personīgi Intam Pērkonam un Armandam Vimbam, par dienas atbalstu! 

Darba laiks


Pirmdiena-Svētdiena 9:00 - 20:00

 

Pasākumu kalendārs

Rezervācija

Ierašanās
Aizbraukšana

Mūs atbalsta