999 Tūres kopš pavasara gaidītais posms PING - PLAY YOUR BEST! – izspēlēts!

02. OKT. 2020
#
Šoreiz ierastās relīzes vietā, dienas atskats no spēlētāja redzes loka! Uzminiet nu, šo talantīgo rakstnieci! No savas puses varu tikai piebilst – LIELS paldies Valdim Liepiņam par turnīra atbalstu! Sirsnīgs paldies visiem spēlētājiem par dalību! Mīļš paldies talantīgajai rakstniecei par dalīšanos ar dienas iespaidiem!

 

Piedodot citu noskaņu 999 Tūres noslēgumam šajā sezonā apskats par turnīru uztapināts no spēlētāja prizmas un redzeslauka - daudz kas, iespējams, palaists garām, bet kaut kas būtisks arī pamanīts.

 

Rīts Reinī sākas savādāk kā ierasts - piektdaļa dalībnieku gatavojas PING turnīram jau no piektdienas, otra piektdaļa - no sestdienas. Ar nakšņošanu. Ko tas varētu nozīmēt...? To, ka visi tiecas uzrādīt augstu klasi un tikt pie PING balvām un to, ka visi mīl Reini*! Mērķis visiem viens, bet publika apkārt rosās visai dažāda - sparīga, domīga, enerģiska, apātiska, sportiska, lēnīga, smaidīga, skaļa, pieklusināta... hm, varētu domāt, ka tas atkarīgs no vakardienas apstākļiem, bet pie šī mēs atgriezīsimies mazliet vēlāk.

 

Driving range piedalās tikai puse - vismaz apzinīgākā, pat ja ne labākā. Varbūt otra puse - racionālākā domā man nepalīdzēs un kādam tās bumbiņas taču pēc tam būs jāsavāc atpakaļ spainīšos, tāds lieks darbs! Pārējie nedomā neko lieku, neveic analītisku spriedelēšanu un bauda Reinīša dievīgās brokastis, kafiju un alu no rīta. Es pieslienos pie pēdējiem.

 

Visi sanākuši, rezultātu kartiņas izdalītas, varam sākt! Laukumā 61 golfer's. Golfs ir graciozi neparedzama spēle, ko detaļās var neapspriest - tie, kas nespēlē golfu nesapratīs. Tie, kas spēlē golfu, principā dzīvo par golfu - 5 stundu raundu gatavi apspriest nākamās 5 stundas sarunās, sarunās bārā, pa telefonu, sociālajos tīklos un grupu čatos. Pēc tam lasa relīzes par golfu, kuru paši spēlēja 5 stundas un 5 stundas apsprieda... Atpazīsti sevi?:)

 

Kāds ir golfs Reinī - noejot 1/4 laukuma ir pit stops ar nosaukumu "Lai neviens nenoslāptu", pēc nākamās ceturtdaļas (divas ceturtdaļas ir viena puse) tiek servētas leģendārās divas kanapē maizītes, kas liek aizmirst par 12 stroke 6tajā, kura ir nežēlīgi ieprojektēta kalnā tā, lai vidējā organisma standarta vestibulārais aparāts dotu nepareizus signālus smadzeņu garozai. Papildus atrakcijai abās pusēs spēles ideālajai trajektorijai ir iegadījušies baltie auta mietiņi, beidzoties baltajiem mietiņiem (vienā laukuma pusē no ideālās spēles trases, jo otrā tie nespēj beigties nemaz) sākas skaists dīķis ar ūdensrozēm. Un ja nu gadījumā šis viss nav izbaudīts līdz mielēm - pie grīna var cept smilšu kūkas. Kur tad nu mēs palikām - pie kanapē... Tās atgriež jūs dzīvē. Un te nav nekāda sakara, ka nepaēdis vīrietis ir dusmīgs. Meitenes, neliedzaties, atgriež dzīvē arī jūs...:) Dodot nepamatotas cerības, ka otrā pusē ies labāk! Ceļamies un ejam uzbrukt trešajam spēles posmam. Celties pēc kanapē nav viegli, iet ne tik. Raksturs mums no senlatviešiem, iemācīts, gēns - iesāktu darbiņu līdz galam padarīt (autors pēc atmiņas - Oma). Kā pa amerikāņu kalniņiem līdz "Lai neviens nenoslāptu", lai braši iesoļotu pēdējā spēles nogrieznī. Un kas tikai vēl nenotiek pa vidu šim visam vēl bez pašas golfa spēlēšanas - Līva ķer oficiālos golfa fotomirkļus, citi flaitā taisa fotoreportāžas ar Victoria Secret atrādīšanu plašākai auditorijai, cits iemūžina bildēs un dižosies mazbērniem kur pats var uzlēkt augstāk par savu sēžamvietu, cits draud apēst golfa bumbiņas, ja šī spēle beidzot nebūs galā. Bet re cits domā, ka nav ko bojāt nervus - attiecīgi, ja spēle neiet kā stratēģiski plānots, sēžas mocim kamiešos un izvējo galvu atgriežoties laukuma apkaimē, lai eleganti aizvizinātu mājās sievu, kura citāda savā būtībā un raksturā...

* Reiņa trase, "Kalnzaķi", Krimuldas novads, LV2144, Google maps: 57.180202, 24.817944, mājas lapa vēsta, ka šeit var atbraukt ar autobusu no Rīgas

Tuvojamies pasākuma beigām, zinu, ka nebūs. Jau kuro gadu domāju, ka PING nūjas varētu mani glābt. Virpinu galvā domu un pirkstos naudu. Situ pa pirkstiem, bet jūtu, ka tās nav zāles ar ilgmūžīgu iedarbību. Puteris ir, lietussargs ir, ceru uz papildus grūdienu - somu. Nav. Nav somas! Meistarība īstajā brīdī pamatīgi pieviļ. Attiecīgi nebūs kur likt PING nūjas. Braukšu nākamgad.

Attīstot manu teoriju pie jaunām PING nūjām šogad varētu plānot tikt uzvarētāji: skaļi aplausi un ovācijas

 

Kungu ieskaites glaunais gals (hcp 0 - 18)

Tituls Olavam Legzdiņam ar 68 stroke neto punktiem. Olavs arī labākā Stroke balvu izcīnīja ar 82 sitieniem!

Vicečempions Guntars Imše ar 69.

Laimīgais trešais Juris Jonaitis ar 71, visi sarkanajos ciparos! Bravo!

 

Kungu ieskaites Cerību nodaļa (hcp 19 - 36)

Čempions Pauls Vītols ar 41 stableford punktu.

Runner up Māris Kalniņš ar 40.

Un ar 40 trešo vietu ieņem Genrihs Peršteins.

Grupas rezultātu izcilība turpinās līdz pat 5. vietai - izcils rezultāts ir tad, kad tu pārspēj pats sevi, vai ne?!

 

Skaistākā, atraktīvākā, multifunctional grupa - Dāmas (0 - 40, tā nav vecuma grupa, tas ir hcp)

Golfa varone :) Anna Villa ar 44 stableford punktiem!!!

Golfa zvaigzne, kas pieņem izaicinājumus Laima Zēmele (LRTM) - 38 punkti.

Nākamo suminām Santu Melnupi par 37 punktiem.

 

Arī dāmu sarakstā godalgās netika visas, kam spēle vedās izcili un handikaps būs nost!

 

REZULTĀTI

 

Un te nu vietā ir atgriezties pie pirmsākumiem (skat. otrās rindkopas beigas) - no vakardienas apstākļiem nav atkarīgs nekas! Tie, kas golfa laukumā bija sastopami jau no piektdienas vai sestdienas turnīra tabulā ieņēma precīzi sekojošas vietas - pirmo un pēdējo. Baudiet dzīvi un golfu!

 

Par notikumiem Reiņa golfa klubā rakstīt ir viegli, jautri un patīkami. Pateicoties cilvēkiem, kas apkārt, kas stāv tam visam klāt - Olavam, Valdim, Līvai, Evijai, Paulai, Austrim, restorāna ļaudīm!

 

Tiekamies līdz pat sniegam!

Darba laiks


Pirmdiena-Svētdiena 9:00 - 20:00

 

Pasākumu kalendārs

Rezervācija

Ierašanās
Aizbraukšana

Mūs atbalsta