999 Tūres NESTE diena aizvadīta!

31. MAJ. 2020
#
31.maija svētdiena priecēja un vienlaikus izaicināja golferu izturību un prasmes, spītējot spēcīgam vējam visas dienas garumā! Tomēr vējš netraucēja pavadīt dienu pozitīvā gaisotnē, cīnoties par vērtīgām balvām no dienas atbalstītāja “NESTE”!

 

Dāmu konkurencē labāko sniegumu uzrādīja Liena Laure ar 34 Stableford punktiem, apspēlējot Lindu Lapu un Guntu Zaķīti, kuras abas guva spēlē 30 Stableford punktus.

 

Kungu konkurencē ar HCP 19-36 uzvaru izcīnīja un vienīgais no visiem dalībniekiem uzlaboja HCP Andris Vaskāns ar 38 Stableford punktiem! Otro un trešo izcīnīja Valdis Strupčenko un Māris Sedlenieks, kuri abi guva 34 Stableford punktus!

 

Stiprāko kungu konkurencē, kuri spēlēja sitienu spēli, nepārspēts palika Guntis Gūtmanis, kura gūtie 75 neto punkti deva viņam arī papildus balvu par mazāko sitienu skaitu spēlē! Augsto otro vietu izcīnīja Matīss Kligins, kuram pietrūka vien sitiens līdz uzvarai, bet labāko trijnieku noslēdza Guntars Imše ar 76 neto punktiem!

 

REZULTĀTI

 

Paldies visiem golferiem par dalību 999 Tūres dienā! Sirsnīgs paldies NESTE, personīgi Arttu Airiainen, par atbalstu Tūres rīkošanā!

Darba laiks


Pirmdiena-Svētdiena 9:00 - 20:00

 

Pasākumu kalendārs

Rezervācija

Ierašanās
Aizbraukšana

Mūs atbalsta