999 Tūres posms “ALUS TĒRVETE” izspēlēts! +FOTO

16. JŪN. 2019
#
16.jūnija saulaina svētdiena bija sapulcējusi 58 golfa un Tērvetes alus cienītājus 999 Tūres sestajā posmā! Dalībnieki trīs ieskaites grupās izspēlēja 18 bedrītes, cīnoties par lietderīgām golfa balvām, kā arī par īstu svētku dziru lustīgiem Jāņiem!

 

Dāmu ieskaites grupa spēlēja handikapa spēli, un 14 dalībnieču konkurencē uzvaru izcīnīja Sarmīte Cīrule ar gūtiem 40 Stableford punktiem! Augsto otro vietu ieguva un arī teicamu sniegumu uzrādīja Evita Bādere ar 38 Stableford punktiem! Labāko dāmu trijnieku noslēdza Evija Gerharde, kura turnīru izspēlēja savā HCP.

 

Kungu ieskaites grupa ar HCP 19-36 arī spēlēja handikapa spēli un 20 spēlētāju konkurencē ar neprātīgu rezultātu – 47 Stableford punktiem pārliecinošu uzvaru izcīnīja Allans Parijancs! Arī augstās otrās vietas ieguvējs Ivo Lakučs nospēlēja vairāk kā labu spēli ar gūtiem 42 Stableford punktiem! Labāko trijnieku noslēdza Juris Cīrulis, kurš izspēlēja teicamu spēli un guva 41 Stableford punktu!

 

Divdesmit stiprāko kungu grupā, kuri spēlēja sitienu spēli, lielisku sniegumu uzrādīja pirmo reizi spēlējot šajā grupā Andris Asars-Asarovskis ar gūtiem 68 neto punktiem! Augstās otrās vietas ieguvējs Guntis Gūtmanis guva 70 neto punktus, bet Juris Jonaitis noslēdza godalgoto trijnieku, izspēlējot turnīru savā HCP.

 

REZULTĀTI

 

FOTO

 

Arī četri tuvāko/tālāko sitienu autori tika pie lietderīgām un lustīgām balvām – Edvards Asars-Asarovskis, Edgars Ezeriņš, Andris Rodze un Māris Kalniņš!

 

Paldies visiem spēlētājiem par dalību! Paldies “ALUS TĒRVETE” par turnīra atbalstu un slāpju remdēšanu visas sezonas garumā!

Darba laiks


Pirmdiena-Svētdiena 9:00 - 20:00

 

Pasākumu kalendārs

Rezervācija

Ierašanās
Aizbraukšana

Mūs atbalsta