999 Tūres posms “BANKA CITADELE” izspēlēts! +FOTO

21. JŪL. 2019
#
Vēl viena saulaina svētdiena aizvadīta izspēlējot jau septīto 999 Tūres posmu, kura atbalstītājs bija BANKA CITADELE! CITADELE dalībniekus priecēja gan ar vasarīgu laiku, gan lietderīgām golfa balvām, gan papildus prieks dāmām, jo balvas tika sadalītas divās dāmu ieskaites grupās!

 

Dāmu ieskaites grupa ar HCP 26-40 spēlēja handikapa spēli, un 9 daiļā dzimuma pārstāvju konkurencē labāko sniegumu uzrādīja Laima Zēmele ar gūtiem 37 Stableford punktiem. Otrās un trešās vietas sadalījumu noteica HCP, jo gan Dzitra Reke (2.v.), gan Kristīne Kriviša-Asare (3.v.) guva spēlē 33 Stableford punktus!

 

Dāmu ieskaites grupai ar HCP līdz 25 jāizspēlē bija visas bedrītes līdz galam, jo šī grupa sacentās sitienu spēlē. 8 dalībnieču konkurencē uzavru izcīnīja izspēlējot turnīru savā HCP Linda Asare-Asarovska! Otro vietu ieguva Evita Bādere ar gūtiem 75 neto punktiem, bet labāko trijnieku noslēdza Vizma Pūce ar gūtiem 76 neto punktiem!

 

Kungu ieskaites grupā ar HCP 19-36 sacentās 13 dalībnieki Stableford formātā, un uzvaru izcīnīja vienīgais savā grupā izspēlējot savā HCP – Ornets Romanovičs! Otro vietu ieguva ar 34 Stableford punktiem ieguva Jānis Kalējs, bet labāko trijnieku noslēdza Jānis Rībens ar gūtiem 33 Stableford punktiem.

 

Šoreiz viskuplāk pārstāvēta bija kungu ieskaites grupa ar HCP līdz 18 un lai uzvarētu šajā grupā vajadzēja nospēlēt -5 zem sava HCP un tas izdevās Renāram Vuškānam, kuram spēle gāja no rokas un tika gūti 67 neto punkti esot ar vienu no zemākajiem HCP grupā! Augsto otro vietu izcīnīja Arturs Kāršenieks, kurš arī uzlaboja savu HCP ar gūtiem 70 neto punktiem! Godalgoto trijnieku noslēdza Jānis Ciaguns, kurš izspēlēja turnīru savā HCP!

 

REZULTĀTI

 

FOTO

 

Noskaidrojām arī četrus laimīgos tuvāko/tālāko sitienu autorus, kuri tika pie lietderīgām golfa balvām! 2./11. bedrītē - Māris Zaķītis, 4./13. bedrītē - Ainārs Počs, 5./14. bedrītē - Renārs Vuškāns, 9./18. bedrītē - Andris Bergmanis

 

Paldies visiem spēlētājiem par dalību un pozitīvu nedēļas izskaņu! Sirsnīgs paldies BANKAI CITADELE, personīgi Genriham Peršteinam, par turnīra atbalstu!

Darba laiks


Pirmdiena-Svētdiena 9:00 - 20:00

 

Pasākumu kalendārs

Rezervācija

Ierašanās
Aizbraukšana

Mūs atbalsta