999 Tūres posms “ECO BALTIA” izspēlēts! +FOTO

05. AUG. 2018
#
Ar 57 dalībniekiem aizvadīta vēl viena 999 Tūres svētdiena, kuras atbalstītājs bija ECO BALTIA! Spraigā četru grupu konkurencē dalībnieki mērojās prasmēm vienā no pieprasītākajiem šīs sezonas turnīriem!

 

Šoreiz dāmas sacentās divās ieskaites grupās un abās bija jāiztur pieklājīga konkurence, lai tiktu godalgotā trijniekā. Dāmu grupā ar HCP 26-40 desmit dalībnieču konkurencē pārliecinošu uzvaru izcīnīja Kristīne Kriviša-Asare ar 45 Stableford punktiem! HCP uzlaboja arī otrās vietas ieguvēja Liena Laure ar 39 Stableford punktiem, bet labāko trijnieku noslēdza Linda Pucēna ar 38 Stableford punktiem.

 

Stiprāko dāmu ieskaitē uzvaru izcīnīja Zanda Simanoviča ar 70 neto punktiem! Arī zem sava HCP nospēlēja Aija Veisa, iegūstot otro vietu ar 71 neto punktu. Stiprāko dāmu trijnieku noslēdza Ieva Masaļska, izspēlējot 18 bedrītes savā HCP.

 

19 kungu konkurencē ar HCP 16-36, kuri spēlēja handikapa spēli, uzvaru izcīnīja Gints Pucēns, izspēlējot turnīru savā HCP. Otro un trešo vietu sadalīja HCP, jo gan augstās otrās vietas ieguvējs Imants Rendenieks, gan trešās vietas ieguvējs Andris Priedītis ieguva spēlē 35 Stableford punktus.

 

Stiprāko kungu grupa spēlēja sitienu spēli un vienīgais 19 kungu konkurencē nospēlēja zem sava HCP Guntis Gūtmanis, izcīnot uzvaru ar 70 neto punktiem. Augsto otro vietu ieguva Modris Zvirbulis ar 73 neto punktiem, bet godalgoto trijnieku noslēdza Kaspars Konrāds ar 74 neto punktiem.

 

REZULTĀTI

 

BILDES

 

Izspēlētas tika arī četras tuvāko/tālāko sitienu balvas, pie kurām tika Māris Vēveris (9./18.), Uldis Krauja (2./11.), Jānis Viļums (5./14.) un Sebastians Krols (4./13.).

 

Paldies visiem spēlētājiem par dalību! Liels paldies ECO BALTIA par turnīra atbalstu, personīgi Mārim Simanovičam!