999 Tūres posms “LEXUS RĪGA KRASTA” izspēlēts! +FOTO

28. JŪL. 2019
#
Aizvadīta, iespējams, karstākā šīs vasaras svētdiena, kura pulcēja 57 golfa un LEXUS mīļus, kuri godam izturēja tropiskos laika apstākļus, izspēlējot 18 bedrītes trīs ieskaites grupās! Papildus sacensībām, dalībniekiem bija iespēja apskatīt un testēt dažādus Lexus spēkratus!

 

Dāmu ieskaites grupa šoreiz bija pulcējusi 18 dalībnieces, kur kuplā konkurencē uzvaru izcīnīja Kristīne Kriviša-Asare, kura guva 42 Stableford punktus! Augsto otro vietu izcīnīja Anita Grīnberga, kurai arī svelmīgs karstums netraucēja iegūt 41 Stableford punktu! Labāko trijnieku noslēdza Gunta Zaķīte, kura guva spēlē 37 Stableford punktus!

 

Kungu ieskaites grupa ar HCP 16-36 arī spēlēja handikapa spēli un 22 dalībnieku kuplā konkurencē lielisku spēli demonstrēja Mārtiņš Kalniņš ar gūtiem 43 Stableford punktiem! Arī otrās vietas ieguvējs Sandis Solims guva ievērības cienīgu rezultātu – 41 Stableford punktu! Labāko trijnieku noslēdza Ričards Derkačs ar gūtiem 40 Stableford punktiem!

 

Stiprāko kungu grupa ar HCP līdz 15 spēlēja sitienu spēli un labāko sniegumu uzrādīja Andrejs Cīrulis, kuram arī izdevās svētdien uzrādīt savu līdz šim labāko sniegumu, gūstot turnīrā 69 neto punktus! Arī augstās otrās vietas ieguvējam Kasparam Konrādam spēle gāja no rokas, un tika gūts 71 neto punkts! Godalgoto trijnieku noslēdza Andris Nitišs ar gūtiem 73 neto punktiem!

 

REZULTĀTI

 

BILDES

 

Papildus godalgotām vietām noteicām arī tos trīs laimīgos, kuri guva vērtīgas balvas no LEXUS RĪGA KRASTA par tuvākiem/tālākiem sitieniem! Dāmām 4./13.bedrītē tālākais sniegums izdevās Dacei Briedei-Zālītei, 3./12.bedrītē tālākais sniegums kungiem izdevās Jānim Pumpītim, bet vistuvāk Lexus auto tika 9./18.bedrītē Jānis Feldmanis!  

 

Paldies visiem dalībniekiem par izturību un brīnišķīgu svētdienu! Sirsnīgs paldies LEXUS RĪGA KRASTA, personīgi, Armandam Vimbai un Intam Pērkonam par turnīra atbalstu un 9.bedrītes izaicinājumu visas sezonas garumā!

Darba laiks


Pirmdiena-Svētdiena 9:00 - 20:00

 

Pasākumu kalendārs

Rezervācija

Ierašanās
Aizbraukšana

Mūs atbalsta