999 Tūres posms “Rīgas Ostas Elevators” izspēlēts! +FOTO

10. JŪN. 2018
#
Aizvadīta kārtējā lieliskā svētdiena kuplā golferu skaitā, izspēlējot piekto 999 Tūres posmu, kura atbalstītājs bija Rīgas Ostas Elevators!

 

Dāmu grupā 10 spēlētāju konkurencē savu pirmo uzvaru 999 Tūres ietvaros izcīnīja Kristīne Kriviša-Asare, kura arī vienīgā savā grupā uzlaboja HCP ar gūtiem 39 Stableford punktiem! Augsto otro vietu izcīnīja Aija Veisa, kura izspēlēja 18 bedrītes savā HCP. Vizma Pūce noslēdza godalgoto trijnieku ar gūtiem 34 Stableford punktiem.

 

Viskuplāk pārstāvēta bija kungu ieskaites grupa ar HCP 16-36, kuri spēlēja hadikapa spēli un 27 kungu konkurencē savu pirmo uzvaru tūrē ar lielisku sniegumu – 47 Stableford punktiem – ieguva Raivo Raudzeps! Augsto otro vietu izcīnīja Kristofers Ritovs arī ar iespaidīgu rezultātu – 45 Stableford punktiem. Labāko trijnieku noslēdza Askolds Lukašēvičs ar 41 Stableford punktu, kurš ar katru spēli samazina savu HCP!

 

Stiprāko kungu grupa ar HCP līdz 15 spēlēja Stroke Neto spēli un pārliecinošu uzvaru 15 kungu konkurencē ieguva Gatis Taurenis ar 68 neto punktiem! Savā HCP laukumu izspēlēja augstās otrās vietas ieguvējs – Guntis Gūtmanis! Godalgoto stiprāko kungu ieskaites grupas trijnieku noslēdza Renārs Vuškāns ar 74 neto punktiem!

 

REZULTĀTI

 

BILDES

 

Tālāko sitienu balvas ieguva Jānis Spalviņš, par labāko sniegumu 2./11.bedrītē, Gatis Taurenis 5./14.bedrītē, Irēna Vītola 4./13.bedrītē un Kristapam Konrādam pietrūkās 4 m līdz jaunam C-HR!

 

Paldies par dalību visiem spēlētājiem! Liels paldies par atbalstu Rīgas Ostas Elevatoram, personīgi Erī Esta un Uldim Lībergam!

 

 

Tiekamies jau šajā svētdienā – pirms svētku 999 Tūres posmā – ALUS TĒRVETE!