999 Tūres posms ALKOUTLET + WHITLEY NEILL nosvinēts!

19. SEP. 2021
#
19.septembra svētdiena aizvadīta ar otro lustīgāko turnīru – ALKOUTLET sadarbībā ar Whitley Neill! Alkoutlet mūs un Jūs lutināja divas reizes šajā sezonā, noorganizējot pirmo turnīru ar bāra priekiem jūlijā sadarbībā ar Chivas! Šoreiz izbaudījām rudens dzērien karti gan ar Whitley Neill krāšņo džinu klāstu profesionālu bārmeņu izpildījumā, gan ar ALKOUTLET vīnziņa ieteiktiem gardiem vīniem! ALKOUTLET ir nopietni sevi pieteicis golfā un būtiski pacēlis ekselentu turnīru servisa latiņu, jo tā atpūsties un baudīt un reizē spēlēt, var tikai ALKOUTLET turnīros!

17 dāmu lielā konkurencē pārliecinošu uzvaru izcīnīja Zane Kalniņa, kura guva spēlē 45 Stableford punktus! Augsto otro un trešo vietu sadalīja HCP, jo gan Sarmīte Cīrule, gan Aija Medne aizvadīja handikapu uzlabojošas spēles ar 39 Stableford punktiem!

Visplašāk pārstāvēta bija kungu ieskaites grupa ar HCP 19-36, kur starp 26 dalībniekiem uzvaru izcīnīja Juris Kudeiko, kurš tāpat kā Zane, izdarīja to pārliecinoši ar 42 Stableford punktiem! Augsto otro vietu izcīnīja Jānis Kārkliņš, kurš turnīru veica savā HCP un atceroties saulainākas dienas jeb ALKOUTLET + CHIVAS posmu, arī tad Jānis izcīnīja otro vietu! Tikai augstāka HCP dēļ Jānim piekāpās Māris Vēveris, kurš šosezon vairākkārtīgi parādījies uz goda pjedestāla!

Starp stiprākajiem kungiem golfā, lai uzvarētu vajadzēja tikai iziet laukumu savā HCP un tas izdevās nevienam citam kā Mārtiņam Pukšem! Jānis Ciaguns izcīnīja augsto otro vietu, piekāpjoties Mārtiņam vien par sitienu! Labākais trešais sniegums izdevās Jurim Jonaitim, kurš arī tāpat kā Jānis Kārkliņš būs atradis “savu” turnīru, jo vasarā Jurim izdevās uzvarēt ALKOUTLET posmu, šoreiz arī apsveicami – tikt labāko trijniekā!

REZULTĀTI

Paldies visiem dalībniekiem par kārtējo lielisko svētdienu! Liels paldies ALKOUTLET, personīgi Imantam Rendeniekam, par otro jaudīgo un neaizmirstamo turnīru šajā sezonā! Paldies Vesper Group par gardiem dzērieniem un ilgi paliekošām labām atmiņām!