999 Tūres posms ALKOUTLET sadarbībā ar CHIVAS kārtīgi nosvinēts! +FOTO

18. JŪL. 2021
#
19.jūlijā noslēdzošā pēdējā laika karstā diena nosvinēta pa visiem 100%! Spēļu rekordi, dzirkstoši un ne tik dzirkstoši dzērieni profesionāla CHIVAS bārmeņa izpildījumā visas dienas garumā! ALKOUTLET radītā atslābinošā un vairāk kā pozitīvā atmosfēra palīdzēja vairumam spēlētāju uzrādīt savus labākos sniegumus un tiem, kuriem ne tik ļoti, noteikti palīdzēja nepārdzīvot, bet baudīt pārējās dienas labās lietas!

 

Starp dāmām visskaļāk gavilēt varēja Antra Vaišļa, kura guva spēlē 41 Stableford punktu! Arī Lindai Pucēnai priekiem pilna diena un tikai HCP šķīra no uzvaras, bet Anna Villa noslēdza laimīgo trijnieku ar 39 Stableford punktiem!

 

Kungu grupā ar HCP 19-36 vīri spridzināja un Andris Rodze ar vieglu svingu parādīja savu sezonas labāko sniegumu ar 48 Stableford punktiem! Diezgan līksms bija arī otrās vietas ieguvējs Jānis Kārkliņš, kurš arī spēlē guva šo pašu maģisko skaitli – 48, bet HCP dēļ piekāpās uzvarai. Labāko trijnieku noslēdza Krišjānis Kudeiko ar varenu rezultātu - 44 Stableford punktiem!

 

Stiprāko kungu grupā arī neizpalika pārsteidzoši labi rezultāti, un šosezon pirmo reizi uz goda pjedestāla parādījās pieredzējušais golferis Juris Jonaitis ar gūtiem 67 neto punktiem! Un arī šajā grupā kā pārējās, otrās vietas ieguvējs Guntars Imše uzvarai piekāpās tikai dēļ HCP! Labāko trijnieku noslēdza Rihards Simanovičs ar 70 neto punktiem, kurš savai ģimenei nopelnīja noderīgu balvu no ALKOUTLET un CHIVAS!

 

REZULTĀTI


BILDES

 

Kā jau ALKOUTLET turnīrā, kas vairāk gan bija svinības ar golfa elementiem, ar apbalvošanu nebeidzās un līksmība turpinājās līdz saules rietam, paliekot visu atmiņās tikai ar labo, gardo un sajūtu, ka gribas atkal.. un ilgi nebūs jāgaida nākamie svētki, jo ALKOUTLET parādīsies 999 Tūres rindās vēlreiz – 19.septembrī!

 

Paldies visiem spēlētājiem par dalību! Sirsnīgs paldies ALKOUTLET, personīgi Imantam Rendeniekam, par turnīra atbalstu un tik burvīgu un neatkārtojamu dienu! Paldies Pernod Ricard Latvia par gardo kokteiļu krāšņo baudījumu!

Darba laiks


Pirmdiena-Svētdiena 09:00 - 20:00

 

Pasākumu kalendārs

Viesumajas Rezervācija

Ierašanās
Aizbraukšana

Mūs atbalsta