999 Tūres posms ALUS TĒRVETE izspēlēts! +FOTO

17. JŪN. 2018
#
Aizvadīta ļoti vasarīga svētdiena, izspēlējot 999 Tūres sesto posmu, kuru atbalstīja, pirms svētku tradīcijas turpinot Alus Tērvete, nodrošinot ne tikai ierastās golfa balvas, bet arī gardo svētku dziru!

 

Trīspadsmit dāmu konkurencē uzvaru izcīnīja Ingrīda Smalkā ar 39 Stableford punktiem. Otro un trešo vietu sadalīja HCP, jo gan Vizma Pūce, gan Ieva Priedīte demonstrēja pārliecinošu spēli ar gūtiem 38 Stableford punktiem!

 

Kungu ieskaites grupā ar HCP 16-36, kuri sacentās Stableford ieskaitē, pārliecinošu uzvaru izcīnīja Andris Priedītis ar gūtiem 44 Stableford punktiem! Augsto otro vietu ar teicamu sniegumu – 41 Stableford punktu – 21 kunga konkurencē izcīnīja Aigars Freimanis! Labāko trijnieku noslēdza Edgars Masaļskis, kurš guva spēlē 38 Stableford punktus un kā pats atzina - ieguva savu pirmo godalgoto vietu golfa karjerā!

 

Stiprāko kungu konkurencē ar HCP līdz 15, kuri spēlēja Stroke Neto spēli, labāko sniegumu uzrādīja Kaspars Konrāds ar gūtiem 69 neto punktiem un savā runā minēja, ka ar šo uzvaru tiek turpināta uzvaras tradīcija Tērvetes posmā! Otro un trešo vietu sadalīja HCP, jo gan Timo Ahvenainen, gan Pēteris Rakuls ieguva spēlē 70 neto punktus un jaunu HCP!

 

REZULTĀTI

 

BILDES

 

Tuvāko sitienu autori – Ainārs Mednis (2./11.b.), Jānis Dīcmanis (9./18.b), Gints Zeltiņš (4./13.b.) un Andris Rodze (5./14.b.) arī tika pie svētku dziras papildinājuma!

 

Paldies visiem spēlētājiem par dalību un izturību svelmainā dienā! Paldies Alus Tērvete par dienas, turnīra un visas sezonas atspirdzinājumu!

Darba laiks


Darba dienās 10:00 – 20:00

Brīvdienās 10:00 – 22:00

Rezervācija

Ierašanās
Aizbraukšana

Mūs atbalsta