999 Tūres posms CITADELE BANKA izspēlēts!

23. JŪL. 2017
#
Aizvadītajā svētdienā, 52 dalībniekiem izspēlējot 18 bedrīšu turnīru, aizvadīts jau astotais 999 Tūres posms, kurā dalībniekus priecēja CITADELE BANKA! Citadele banka bija parūpējusies par lietderīgām balvām ne tikai 12 pirmo trīs vietu ieguvējiem, bet arī četriem tuvākiem/tālākiem sitieniem! Visiem balvu ieguvējiem bija jāiepriecina arī kāds klātesošais no zāles izlozes kārtībā, kur daudziem spēlētājiem tika dažādas patīkamas balviņas no Citadeles bankas!

 

Dāmu ieskaitē ar HCP 26-40, kuras spēlēja handikapa spēli, uzvaru izcīnīja Ilze Pastore ar gūtiem 43 Stableford punktiem, kura atzina, ka panākumu atslēga tik veiksmīgai spēlei ir teju kā iegūtā uzvārda maiņa! Sirsnīgi sveicam, Ilze un Jurģi! Augsto otro vietu ieguva Linda Pucēna ar 41 Stableford punktu, bet labāko dāmu trijnieku noslēdza Rudīte Lejiņa ar 39 Stableford punktiem! 

 

Dāmu ieskaites grupā ar HCO līdz 25, kuras spēlēja sitienu spēli, uzvaru izcīnīja un vienīgā, kas nospēlēja zem sava HCP Aija Veisa ar gūtiem 69 neto punktiem. Visas pārējās dāmas šajā grupā ieguva 78 neto punktus un HCP noteica sekojošu vietu sadalījumu – otrās vietas balvu ieguva Vizma Pūce, bet trešās – Gunta Zaķīte! 

 

Kungu ieskaites grupa ar HCP 19-36, kuri spēlēja handikapa spēli, kuplā konkurencē uzvaru guva, demonstrējot lielisku spēli, Jānis Rībens ar 48 Stableford punktiem! Otrās un trešās vietas ieguvēji ieguva spēlē 43 Stableford punktus, un HCP noteica, ka otrā vieta ienācās Jānim Krūkam, bet trešā – Kristoferam Ritovam!

 

Stiprāko kungu grupā, kura spēlēja sitienu spēli, savu šīs sezonas labāko spēli demonstrēja un sīvā cīņā guva uzvaru Ričards Derkačs ar 69 neto punktiem! Vēl sīvāka cīņa bija par otro un trešo vietu, jo gan Kaspars Konrāds, gan Juris Jonaitis ieguva 70 neto punktus un abiem kungiem ir vienādi HCP, un tikai sitienu skaits no 10.-18.bedrītei noteica, ka otrās vietas ieguvējs ir Kaspars, bet augstās trešās vietas ieguvējs – Juris! 

 

Tuvāko un tālāko sitienu autori šajā turnīrā bija četri! 2./11.bedrītē labākais sniegums izdevās Artūram Asaram-Asarovskim, 4./13.bedrītē – Gintam Zeltiņam, 5./14.bedrītē tuvākais sitiens izdevās Aijai Veisai, bet 9.bedrītē līdz jaunam C-HR auto pietrūka 0,36 m, bet pietika līdz tuvākā sitiena balvai Ričardam Derkačam! 

 

REZULTĀTI

 

Liels paldies spēlētājiem par dalību un pozitīvu nedēļas izskaņu! Paldies CITADELE BANKA, personīgi Genriham Peršteinam, par 999 Tūres 8.posma atbalstu!   

 

Darba laiks


Darba dienās 10:00 – 20:00

Brīvdienās 10:00 – 22:00

Rezervācija

Ierašanās
Aizbraukšana

Mūs atbalsta