999 Tūres posms "Dobeles Dzirnavnieks" izspēlēts!

20. MAJ. 2018
#
Aizvadīta 20.maija svētdiena 45 spēlētājiem piedaloties trešajā 999 Tūres posmā, kura atbalstītājs bija Dobeles Dzirnavnieks, kurš bija sarūpējis ne vien saulainu dienu un lietderīgas balvas golfa spēlei, bet arī dažādus gardumus gan uzvarētājiem, gan tuvāko sitienu autoriem, gan pēdējo vietu ieguvējiem.

 

Dāmu grupā, kura spēlēja Stableford spēli, pirmo vietu pārliecinoši izcīnīja Sigita, kura ieguva 38 Stableford punktus! Otrās un trešās vietas sadalījumu noteica HCP, jo gan Vizma, kura ieguva otro vietu, gan Sarmīte guva spēlē 33 Stableford punktus.  

 

Kungu grupa ar HCP 19-36 arī spēlēja handikapa spēli un pirmo vietu ieguva Kristofers ar 42 Stableford punktiem! Tāpat kā dāmām, arī kungiem pārējās goldalgotās vietas sadalīja HCP, attiecīgi - Sandis ieņēma 2.vietu, bet Edgars 3.vietu ar gūtiem 39 Stableford punktiem.

 

Kungu ieskaitē ar HCP līdz 18, cīņa par uzvaru bija sīva un šajā grupā pirmās un otrās vietas sadalījumu noteica HCP, un uzvaru izcīnīja Mārtiņš ar 73 neto punktiem, aiz sevis atstājot Māri, kurš ieņēma augsto otro vietu 21 kunga konkurencē! Tikai par vienu neto punktu vairāk ieguva Andrejs, noslēdzot godalgoto trijnieku!

 

REZULTĀTI

 

BILDES

 

Tika izspēlētas arī četras garšīgas un praktiskas tuvāko sitienu balvas, pie kurām tika Māris, Pēteris, Edgars un Aivars!

 

Liels paldies visiem spēlētājiem par dalību! Sirsnīgs paldies AS Dobeles Dzirnavnieks par atbalstu un gastronomisko prieku gan balvās, gan turnīra laikā! 

Darba laiks


Pirmdiena-Svētdiena 9:00 - 20:00

 

Pasākumu kalendārs

Rezervācija

Ierašanās
Aizbraukšana

Mūs atbalsta