999 Tūres posms PING-PLAY YOUR BEST! izspēlēts! +FOTO

05. MAJ. 2019
#
5.maija vēsā un lietainā svētdiena pulcēja 63 spēlētājus, kurus laika apstākļi neatturēja pavadīt dienu, izspēlējot 18 bedrītes un cīnoties par vērtīgām balvām no šī turnīra atbalstītāja Golfshop.lv pārstāvētā zīmola PING! Dalībniekiem papildus sacensībai trīs ieskaites grupās, bija iespēja arī iegūt motivējošas balvas par tuvākiem/tālākiem sitieniem katrā bedrītē, kā arī lielais izaicinājums 9.bedrītē – LEXUS UX sadarbībā ar LEXUS Rīga Krasta!

 

Dāmu ieskaites grupa spēlēja Stableford spēli kuplā konkurencē! Starp 18 spēlētājām labāko sniegumu demonstrēja Linda Lapa, kura ieguva 37 Stableford punktus. Augstās otrās vietas ieguvēja Sanda Teihmane piekāpās Lindai tikai HCP dēļ, bet labāko trijnieku noslēdza Aija Veisa ar 35 Stableford punktiem.

 

Vissīvākā konkurence bija starp kungiem ar HCP 19-36, kuri arī spēlēja Stableford spēli. Starp 28 spēlētājiem pārliecinošu pirmo vietu ieguva Jānis Asaris Jr ar 47 Stableford punktiem, kurš savā īpašumā ieguva PING golfa somu un jaunu HCP, ar ko nākamajās sacensībās jau startēs stiprāko kungu grupā! Augsto otro vietu izcīnīja Kristaps Konrāds ar gūtu 41 Stableford punktu! Uz trešo vietu pretendēja veseli trīs spēlētāji ar 40 Stableford punktiem, bet HCP noteica, ka godpilno trešo vietu ieguva Kaspars Eglītis!

 

Stiprāko kungu grupā ar HCP līdz 18, kuri spēlēja Stroke Neto spēli, pārliecinošu uzvaru izcīnīja Aivars Veiss, kurš ieguva 68 neto punktus, kā arī vienīgais savā grupā uzlaboja HCP! Augsto otro vietu izcīnīja Jānis Ciaguns ar 73 neto punktiem, bet labāko trijnieku noslēdza Renārs Vuškāns, piekāpjoties Jānim tikai dēļ HCP.

 

REZULTĀTI

 

FOTO

 

PING motivējošas balvas tika arī deviņiem tuvāko/tālāko sitienu autoriem –Daiga Puisīte (8./17.), Andra Mauriņa (7./16.), Sanda Teihmane (6./15. un 4./13.bedre), Edvards Asars (2./11.), Linda Lapa (5./14., 3./12.), Guntars Ošenieks (1./10.) un Mārim Kalniņam pietrūka līdz Lexus UX tikai 1,93m  (9./18.bedre)!

 

Kā pieņemts PING turnīrā, noskaidrojām arī labākā Stroke rezultāta īpašnieku, kurš tika pie PING ceļojošā kausa, un šo balvu ieguva Andrejs Cīrulis ar 83 sitieniem spēlē!

 

Paldies visiem spēlētājiem par izturību un tik foršu kopā būšanu! Sirsnīgs paldies Golfshop.lv par turnīra atbalstu, personīgi Valdim Liepiņam!

Darba laiks


Pirmdiena-Svētdiena 9:00 - 20:00

 

Pasākumu kalendārs

Rezervācija

Ierašanās
Aizbraukšana

Mūs atbalsta