999 Tūres posms SEESAM izspēlēts! + FOTO

25. AUG. 2019
#
Aizvadītās nedēļas 25.augusta svētdienā izspēlēts vēl viens 999 Tūres posms, kurā dalībniekus priecēja labākā apdrošināšanas kompānija SEESAM! Dalībniekiem bija iespēja ne tikai sacensties trīs ieskaites grupās un mēroties precizitātē četros tuvākos/tālākos sitienos, bet arī papildus SEESAM bedrītē par tuvāko sitienu grīnam, kā arī SEESAM bedrīte iepriecināja spēlētājus ar gūto mazāko sitienu skaitu 7.un 16.bedrītē un arī ar lielāko sitienu skaitu!

 

Dāmu ieskaites grupa, kura spēlēja handikapa spēli, sešpadsmit dalībnieču konkurencē pārliecinošu uzvaru izcīnīja Ivita Asare ar gūtiem 44 Stableford punktiem! Otro un trešo vietu sadalīja HCP, jo gan otrās vietas ieguvējai Andrai Mauriņai, gan trešās vietas ieguvējai Ingai Muciņai spēlē tika gūti 33 Stableford punkti!

 

Kungu ieskaites grupa ar HCP 16-36 arī spēlēja handikapa spēli un starp 20 kungiem labāko sniegumu uzrādīja otro gadu pēc kārtas Seesam turnīrā Gints Pucēns ar gūtu 41 Stableford punktu! Augsto otro vietu izcīnīja Andris Rībens ar gūtiem 40 Stableford punktiem! Labāko trijnieku noslēdza Nikolajs Vārušeckins ar gūtiem 39 Stableford punktiem!

 

Stiprāko kungu grupa spēlēja sitienu spēli un divpadsmit dalībnieku konkurencē labāko sniegumu uzrādīja Jānis Pumpītis, kurš vienīgais savā grupā uzlaboja HCP ar gūtu 71 neto punktu! Augsto otro vietu ieguva Andris Bergmanis ar gūtiem 73 neto punktiem! Godalgoto pjedestālu noslēdza Ričards Derkačs ar gūtiem 74 neto punktiem!

 

REZULTĀTI

 

Tuvāko/tālāko sitienu balvas izcīnīja Vizma Pūce (5/14.b), Evita Bādere (7/16.b), Andris Bergmanis (2/11.b), Valdis Valainis (4/13.b) un Jānis Dīcmanis, kuram līdz LEXUS UX pietrūka 3,29 m!

 

BILDES

 

Papildus balvu par labāko sniegumu SEESAM bedrītē izcīnīja Andrejs Cīrulis, kurš pirmajā spēles aplī guva PAR, bet otrajā – bērdiju! Veicināšanas balvas par lielāko sitienu skaitu ieguva Dace Bole un Ģirts Salmiņš, kuriem abiem SEESAM bedrītē sasitās 15 sitieni!

 

Paldies visiem spēlētājiem par dalību! Sirsnīgs paldies SEESAM, personīgi Aigaram Freimanim par turnīra atbalstu un golfa veicināšanu visas sezonas garumā!

Darba laiks


Pirmdiena-Svētdiena 9:00 - 20:00

 

Pasākumu kalendārs

Rezervācija

Ierašanās
Aizbraukšana

Mūs atbalsta