999 Tūres posms ZEHNDER izspēlēts! +FOTO

18. AUG. 2019
#
Aizvadīta vēl viena saulaina 999 Tūres svētdiena, kad 56 dalībniekus priecēja tūres jaunpienācējs Zehnder, kurš parūpējās gan par vērtīgām balvām un ļoti oriģināliem kausiem, gan par apskatāmu Zehnder produkciju! Zehnder produkti gādā par iekštelpu risinājumiem veselīgai un komfortablai dzīvei, piedāvājot ventilācijas, apkures un dzesēšanas sistēmas visā Baltijā!

 

REZULTĀTI

 

Dāmu ieskaites grupā ar HCP 0-40, kuras spēlēja handikapa spēli, 10 dalībnieču konkurencē pārliecinoši labāko sniegumu urzādīja Irina Medvedeva ar gūtiem 48 Stableford punktiem! Lielisku spēli demonstrēja arī Aija Veisa, kura izcīnīja augsto otro vietu ar gūtiem 42 Stableford punktiem, turklāt ar zemāko šīs grupas HCP! Labāko dāmu trijnieku noslēdza Ivita Asare ar gūtiem 35 Stableford punktiem!

 

Kungu ieskaites grupa ar HCP 19-36 arī spēlēja handikapa spēli un 19 kungu konkurencē uzvaru izcīnīja Kristaps Mors ar gūtu 41 Stableford punktu! Augsto otro vietu izcīnīja Armands Luberts, kuru no uzvaras šķīra tikai viens punkts! Godalgoto trešo vietu ieguva Allans Parijancs, kurš guva 38 Stableford punktus!

 

Stiprāko kungu grupa bija viskuplāk pārstāvēta un starp 26 dalībniekiem labāko sniegumu uzrādīja Olavs Legzdiņš, kuram tik ļoti iepatikās Zehnder kausi, ka nevarēja atturēties sastādīt pārējiem spēlētājiem konkurenci un izcīnīt uzvaru ar 67 neto punktiem! Tikai HCP dēļ pirmai vietai piekāpās Jānis Pumpītis, bet tikai par vienu punktu vairāk ieguva trešās vietas ieguvējs Guntars Imše!

 

Tuvāko sitienu balvas izcīnīja Sergejs Ņikiforovs, Raivo Raudzeps, Māris Logins un Ainārs Mednis.

 

BILDES

 

Paldies visiem spēlētājiem par dalību! Paldies Zehnder, personīgi Rūdolfam Birnbaumam, par turnīra atbalstu!

Darba laiks


Pirmdiena-Svētdiena 9:00 - 20:00

 

Pasākumu kalendārs

Rezervācija

Ierašanās
Aizbraukšana

Mūs atbalsta