999 Tūres SALMO diena izspēlēta!

30. MAJ. 2021
#
Pirms divām nedēļām aizvadījām 999 Tūres jaunpienācēja SALMO dienu! Vēl joprojām ar saulainām un līksmām atmiņām šī aktivitāšu bagātā diena! Tā kā SALMO galvenā darbība ir makšķerēšanas piederumu tirdzniecība, tad svarīgi bija saprast, cik lielai daļai golferu bez golfa makšķerēšana ir hobijs un izrādās, ka nospiedošajam vairākumam! Dienas laikā arī uzzinājām, ka SALMO izplata arī noderīgas lietas tūrismam, kā termo abģērbu, lietus jakas, dažādus apavus un teltis, guļammaisus un ko tik vēl nē.. Par makšķernieku vai aktīvo tūristu kļūs ikviens, kurš iegriezīsies SALMO veikalā!

 

Golfa ieskaitē starp dāmām labāko sniegumu uzrādīja Dace Bole, kura guva 32 Stableford punktus un tie bija pietiekami, lai iegūtu vērtīgas balvas no SALMO gan par uzvaru, gan par uzvaru makšķernieču grupā, tāpat Dace varēs kārtīgi nodoties makšķerēšanas hobijam, jo parādīja arī uzvaras sniegumu vēl vienā dienas aktivitātē- mešanā Ārenberga mērķī!

 

Otru labāko sniegumu uzrādīja Sigita Kalniņa ar 28 Stableford punktiem, bet HCP dēļ trešo vietu izcīnīja Vita Priedīte!

 

Starp kungiem ar HCP 19-36 uzvaru izcīnīja jaunais makšķernieks Rūdolfs Guntis Gūtmanis, kurš ieguva spēlē 44 Stableford punktus, kā arī titulu – labākais makšķernieks starp golferiem! Jānis Āboliņš piekāpās uzvarai HCP dēļ, bet godalgoto pjedestālu noslēdza Andris Priedītis ar 40 Stableford punktiem!

 

Stiprāko kungu grupā uzvaru izcīnīja Guntis Gūtmanis, kurš ar 73 neto punktiem papildināja ģimenes balvu fondu un varēs kārtīgi izbaudīt dienu pie ūdeņiem! Otro vietu izcīnīja topošais makšķernieks Olavs Legzdiņš ar 75 neto punktiem, bet trešo vietu izcīnīja Mārtiņš Žvīgurs, kuram šī diena bija balvām bagātākā, jo uzvaras tika gūtas arī tuvāko/tālāko sitienu disciplīnās un kā pats izteicās – golfam vairs laika nebūs!

 

REZULTĀTI

 

Lai 9.un 18.bedrīte būtu vēl izaicinošāka, šoreiz Hole in One balvā bija iespēja tikt pie 3000 EUR balvas no SALMO, bet nu labā ziņa ir tā – ka šī lieliskā balva tiks izspēlēta citā turnīrā šīs sezonas laikā!

 

Paldies visiem spēlētājiem par dalību un saulainu dienu! Liels paldies Vaišļu ģimenei par SALMO dienas atbalstu!

Darba laiks


Pirmdiena-Svētdiena 09:00 - 20:00

 

Pasākumu kalendārs

Viesumajas Rezervācija

Ierašanās
Aizbraukšana

Mūs atbalsta