999 Tūres posms ZEHNDER izspēlēts!

22. AUG. 2021
#
Aizvadīta vēl viena 999 Tūres svētdiena, kur pilnmēness ietekmē un ZEHNDER gādībā golferi izspēlēja 18 bedrītes, cīnoties par vērtīgām un noderīgām balvām no Inženiercentrs Komforts un Zehnder unikālajiem kausiem, kuri ir arī praktiski un pieslēdzot silda ne tikai uzvarētājus garīgi, bet arī fiziski rudenīgajos vakaros! Šoreiz izaicinājums 9.bedrītē bija Zehnder ventilācijas sistēmas izbūve uzvarētāja mājvietā 10 000 EUR vērtībā, un pēc 50 mēģinājumiem šī balva paliks nākamā gada Zehnder turnīra izspēlei! Dienas laikā arī izglītojāmies par jaunākajām tendencēm Zehnder ventilācijas pasaulē un kādu neatsveramu guvumu veselībai un mājvietas ilgam mūžam dod kvalitatīva ventilācijas sistēma!

 

Dāmu grupā labāko sniegumu pēc ilgākas pauzes parādīja Evija Gerharde, kuru sveicam ar 36 Stableford punktiem un “atrasto draiveri”! Otro labāko sniegumu parādīja Aija Krištopane, kura spēlē guva 34 Stableford punktus, kuras prieku par godalgotu vietu un balvu klāstu papildināja tuvākais sitiens 9.bedrītē – 3,73 m līdz ventilācijas sistēmai! Labāko trijnieku noslēdza Ingemāra Jansone ar 28 Stableford punktiem!

 

Kungu ieskaites grupā ar HCP 19-36 pirmo sezonas uzvaru izcīnīja Artis Bārtulis ar gūtiem 42 Stableford punktiem! Savu personiski labāko sezonas spēli parādīja augstās otrās vietas ieguvējs Roman Duiunov, kurš laukumu izspēlēja ar 40 Stableford punktiem! Tikai viens sitiens no otrās vietas šķīra Edvīnu Meinertu, kurš noslēdza labāko trijnieku!

 

Stiprākajā kungu grupā vīri rādīja muskuļus un Matīss Kligins parādīja nopietnu dominanci ar 67 neto punktiem, izspēlējot 18 bedrītes ar 76 sitieniem un četriem bērdijiem! Viegla uzvara Matīsam nebija, jo otrās vietas ieguvējs Allans Parijancs uzrādīja savu līdz šim labāko sniegumu, atpaliekot no Matīsa vien par punktu! Vietējais laukuma eksperts Steven Strange izcīnīja trešo vietu ar 71 neto punktu!

 

REZULTĀTI

 

Vēl pie patīkamām tālāko sitienu balvām tika Arturs Liniņš, kura spēcīgais svings rezultējās 23 m attālumā 4./13.bedrītē! Izaicinošajā 5./14.bedrītē nepārspēts palika Māris Kalniņš ar 4,46 m atzīmi līdz karodziņam, bet 2./11.bedrītē Edmunds Imše būtiski “pārsita” savu konkurentus ar 18 m atzīmi līdz karodziņam!

 

Paldies visiem spēlētājiem par dalību! Sirsnīgs paldies Zehnder, personīgi Rūdolfam Birnbaumam par turnīra atbalstu! Liels paldies Inženiercentrs Komforts par motivējošu balvu fondu!

Darba laiks


Pirmdiena-Svētdiena 09:00 - 20:00

 

Pasākumu kalendārs

Viesumajas Rezervācija

Ierašanās
Aizbraukšana

Mūs atbalsta