Vienpadsmitais Zaļās ceturtdienas posms izspēlēts!

23. SEP. 2021
#
23.septembra ceturtdiena ar laika apstākļiem nelutināja, bet tas neatturēja kaislīgākos golferus sapulcēties, lai izspēlētu noslēdzošo individuālās ieskaites Zaļo ceturtdienu posmu, kādam uzlabojot atrašanos kopvērtējuma tabulā un kādam iegūt trešo nepieciešamo ieskaiti pirms fināla!

 

HCP grupā 37-54 uzvaru izcīnīja un lietiem, vējiem spītējot uzrādīja ievērojamu sniegumu Mārtiņš Saulis, kura gūtie 23 Stableford punkti ļāva pakāpties arī kopvērtējumā uz augsto otro vietu un sastādīt savam brālim Jānim draudzīgu konkurenci finālā! Otrs labākais sniegums izdevās Normundam Laizānam, kura gūtie 18 punkti deva viņam trešo nepieciešamo ieskaiti un nu kopvērtējumā ieņem augsto piekto vietu! Arī Jūlija Krilova, kura noslēdza labāko trijnieku, ar šo posmu uzlaboja kopējos punktus pirms fināla!

 

HCP grupā 19-36 rezultāti pieticīgāki, un vienīgais zem sava HCP nospēlēja Arturs Kāršenieks ar 19 Stableford punktiem. Andrievs Jansons ar 15 punktiem ieņēma otro vietu un savu kopvērtējuma pozīciju saglabā! Toties trešo vietu izcīnīja Arturs Liniņš, kurš, iespējams, pirmo reizi saņēma balvu par 9 punktiem, kas var izdoties tieši dienās, kad ārā pat suņus nelaiž, bet īstu golferi neatturēs nekas!

 

HCP grupā līdz 18 bija ieradušies īstenākie ceturtdienu grandi un savā starpā dalīja balvas ar zolīdiem rezultātiem, jo pieredzējušu golferi nav nemaz tik viegli izsist no līdzsvara un pat vētrā bumbas tiek rezultatīvi virzītas uz mērķi! Labāko sniegumu parādīja vienīgā dāma šajā grupā Vizma Pūce, kura izspēlēja turnīru ar 17 Stableford punktiem! Otrs labākais Māris Danieks, kura gūtie 15 punkti neietekmēja viņa pozīciju kopvērtējumā! Jānis Pumpiņš noslēdza labāko trijnieku arī ar 15 Stableford punktiem, bet arīdzan ienesot šīs grupas kopvērtējumā ievērības cienīgas izmaiņas – šīs sezonas laikā Jānim aizvadot daudzas labas spēles, HCP dilšana ir neizbēgama un nu Jānis finālā startēs stiprākajā grupā ar pozīciju kopvērtējuma tabulā Nr.1!  

 

REZULTĀTI

 

KOPVĒRTĒJUMS

 

Paldies visiem golfa faniem par izturību un dalību noslēdzošajā individuālajā ceturtdienā!

Darba laiks


Pirmdiena-Svētdiena 09:00 - 20:00

 

Pasākumu kalendārs

Viesumajas Rezervācija

Ierašanās
Aizbraukšana

Mūs atbalsta