Aldaris GO Tūres 1.posms izspēlēts!

12. MAJ. 2019
#
12.maija svētdiena aizvadīta izspēlējot pirmo no četriem ieskaites posmiem ALDARIS GO Tūrē 2019! Trīs ieskaites grupās dalībnieki sacentās golfa prasmēs, gūstot lietderīgas un atspirdzinošas balvas no Aldaris! Spriežot pēc rezultātiem, golfa sezona ir iesākusies ar pilnu sparu, jo lielākai daļai spēlētāju bija ievērības cienīgi rezultāti un būtiski HCP uzlabojumi!

 

Dāmu grupā startēja 8 dalībnieces un šodienas labāko sniegumu – 41 Stableford punktu – demonstrēja Vizma Pūce, kurai šodien spēle gāja no rokas, jo 41 Stableford punktu ar HCP 15, iegūt nemaz nav viegli! Augsto otro vietu izcīnīja Ivita Asare, arī uzrādot ievērības cienīgu rezultātu – 40 Stableford punktus! Labāko trijnieku noslēdza Ilga Kipļuka ar gūtiem 34 Stableford punktiem!

 

Kungu ieskaites grupā ar HCP 19-54 piecpadsmit dalībnieku konkurencē, lai tiktu labāko trijniekā, bija jāiegūst vismaz 41 punkts, tik labi padevās spēle šai grupai! Uzvaru izcīnīja Ingars Andževs ar gūtiem 43 Stableford punktiem! Tikai par vienu punktu piekāpās Ingaram augstās otrās vietas ieguvējs Arnis Vērzemnieks, bet labāko trijnieku noslēdza Jānis Asaris Sr ar gūtu 41 Stableford punktu!

 

Stiprāko kungu grupā uzvaru izcīnīja viens no pozitīvākajiem dienas spēlētājiem – Andris Bergmanis ar gūtiem 37 Stableford punktiem, kurš pirmajā spēles aplī iesildīja svingu, lai nākamo apli izietu ar +1 pret laukumu! Otrās vietas ieguvējs un biežs viesis starp godalgotām vietām – Jānis Asaris Jr izspēlēja turnīru savā HCP. Labāko trijnieku noslēdza Jānis Ciaguns ar 35 Stableford punktiem, kurš arī pēdējās spēles ir uzrādījis stabilu sniegumu un ieņēmis godalgotas vietas!

 

REZULTĀTI

 

Paldies visiem spēlētājiem par dalību un kopā būšanu! Paldies AS Aldaris par atbalstu tūres rīkošanā un spirdzinājumu turnīra laikā!

 

Vēlreiz mīlestības pilni sveicieni visām māmiņām – golferēm!

Darba laiks


Pirmdiena-Svētdiena 9:00 - 20:00

 

Pasākumu kalendārs

Rezervācija

Ierašanās
Aizbraukšana

Mūs atbalsta