Aldaris GO Tūres 2.posms izspēlēts!

30. JŪN. 2019
#
Īpaši saulaina svētdiena aizvadīta, izspēlējot Aldaris GO Tūres otro posmu! 40 dalībnieki izturēja 30+ grādu karstumu, izspēlējot 18 bedrītes Stableford formātā!

 

Starp 9 dāmām vislabākais sniegums izdevās Lindai Lapai, kura guva spēlē 39 Stableford punktus un vienīgā savā grupā izspēlēja zem sava HCP. Otro vietu izcīnīja Jeļena Šestakova ar gūtiem 36 Stableford punktiem, bet trešais labākais sniegums izdevās Evijai Gerhardei ar gūtiem 35 Stableford punktiem.

 

Kungu ieskaites grupā ar HCP 19-54 pirmo vietu četrpadsmit dalībnieku konkurencē izcīnīja Kaspars Eglītis, kuram šodien spēle gāja no rokas un tika gūti 42 Stableford punkti! Tikai par vienu punktu pirmajai vietai piekāpās Guntars Imše, bet labāko trijnieku noslēdza Genrihs Peršteins, kuram arī karstais laiks netraucēja iegūt 40 Stableford punktus!

 

Stiprāko kungu grupā ar HCP līdz 18 uzvaru izcīnīja un vienīgais savā grupā zem HCP nospēlēja Jānis Taurenis ar gūtiem 39 Stableford punktiem. Andris Rodze izcīnīja augsto otro vietu, izspēlējot 18 bedrītes savā HCP. Labāko trijnieku noslēdza Andrejs Siļčenko ar gūtiem 35 Stableford punktiem!

 

REZULTĀTI

 

KOPVĒRTĒJUMS

 

Paldies visiem dalībniekiem par saulainu svētdienu! Paldies Aldaris par tūres atbalstu un slāpju veldzēšanu turnīra laikā!

Darba laiks


Pirmdiena-Svētdiena 9:00 - 20:00

 

Pasākumu kalendārs

Rezervācija

Ierašanās
Aizbraukšana

Mūs atbalsta