Aldaris GO Tūres 3.posms izspēlēts!

14. JŪL. 2019
#
Aizvadīta saulaina svētdiena izspēlējot priekšpēdējo Aldaris GO Tūres posmu! Vēl tikai viens atlases posms palicis līdz finālam, kurā noskaidrosim nākamās golfa sezonas trīs veiksmīgos, kuri iegūs savā īpašumā gada kartes! Atgādinām, ka par pamatu fināla posmam, tiks ņemti divi labākie rezultāti, kas gūti atlases posmos, kuri tiks summēti ar fināla posmā gūtajiem punktiem.

 

Starp astoņām dāmām labāko sniegumu uzrādīja Sarmīte Cīrule, kura guva 18 bedrīšu spēlē 35 Stableford punktus. Sarmītei tikai HCP dēļ piekāpās otrās vietas ieguvēja Kristīne Kriviša-Asare, bet labāko trijnieku noslēdza Dace Bole ar gūtiem 32 Stableford punktiem!

 

18 kungu konkurencē ar HCP 19-54 pārliecinošu uzvaru izcīnīja savā pirmajā 18 bedrīšu turnīrā Matīss Kligins ar nepārspējamu rezultātu – 58 Stableford punktiem! Augsto otro vietu izcīnīja Andrievs Jansons, kurš arī pēdējās spēlēs demonstrē strauju progresu un HCP samazināšanu, jo gūti tika 46 Stableford punkti! Labāko trijnieku noslēdza Jānis Asaris Sr, kuram spēle gāja no rokas un tika iegūti 42 Stableford punkti!

 

Stiprāko kungu grupā ar HCP līdz 18, kur 40 un vairāk punktus iegūt ir grūtāk, uzvaru izcīnīja Guntis Gūtmanis ar 41 Stableford punktu, un turklāt Guntim ir viens no zemākajiem HCP grupā! Augsto otro vietu ieguva un arī HCP uzlaboja Kārlis Strautmanis ar 39 Stableford punktiem! Godalgoto trijnieku noslēdza Jānis Asaris Jr ar gūtiem 38 Stableford punktiem!

 

REZULTĀTI

 

KOPVĒRTĒJUMS

 

Paldies visiem par dalību un pozitīvi pavadītu svētdienu! Paldies tūres atbalstītājam A/S Aldaris!

 

Darba laiks


Pirmdiena-Svētdiena 9:00 - 20:00

 

Pasākumu kalendārs

Rezervācija

Ierašanās
Aizbraukšana

Mūs atbalsta