Aldaris GO Tūres 4.posms izspēlēts!

01. SEP. 2019
#
Aizvadītās nedēļas 1.septembra svētdienā izspēlējām noslēdzošo ALDARIS GO Tūres atlases posmu, kurā dalībnieki trīs ieskaites grupas cīnījās par vērtīgām balvām un tādu rezultātu, kurš būtu viens no diviem nepieciešamajiem labākajiem priekš fināla posma, kurā izspēlēsim trīs nākamās sezonas gada kartes!

 

Dāmu ieskaites grupā starp 10 dalībniecēm uzvaru izcīnīja Aija Veisa, kura turnīru izspēlēja savā HCP. Augsto otro vietu izcīnīja Kristīne Kriviša-Asare ar gūtiem 33 Stableford punktiem, bet Gunta Zaķīte noslēdza labāko trijnieku ar 31 Stableford punktu.

 

Kungu ieskaites grupā ar HCP 19-54 starp 19 dalībniekiem uzvaru izcīnīja Sandis Solims ar 42 Stableford punktiem, kurš aizvadīja savas otrās sacensības un abas GK Reinis un abās uz goda pjedestāla! Augsto otro vietu izcīnīja igauņu biedrs Artur Taliharm, kurš spēlē guva 40 Stableford punktus, bet trešais labākais rezultāts izdevās Matīsam Kliginam ar 38 Stableford punktiem!

 

Stiprāko kungu grupā ar HCP līdz 18 startēja 14 dalībnieki un par pirmo vietu bija sīva cīņa un abi kungi demonstrēja lielisku spēli visa turnīra garumā vienā flaitā esot, un tikai HCP izšķīra, ka pirmo vietu izcīnīja Ingars Andževs, bet augsto otro – Aivars Veiss ar gūtiem 40 Stableford punktiem! Labāko trijnieku noslēdza Guntars Imše ar gūtiem 37 Stableford punktiem!

 

Šoreiz arī jauniešu grupā bija konkurence un labāko sniegumu uzrādīja Sofija Solima, kura ļoti uzlaboja savu HCP ar gūtiem 50 Stableford punktiem. Arī otrās vietas ieguvējam Rūdolfam Guntim Gūtmanim spēle gāja no rokas un tika gūti 45 Stableford punkti! Labāko trijnieku noslēdza Andris Rībens ar gūtiem 39 Stableford punktiem!

 

REZULTĀTI

 

Pielikumā jūs variet iepazīties ar labākajiem kopvērtējumā pēc četru posmu aizvadīšanas, bet tie, kuri nav labāko trijniekā – nebēdā, jo viss mainīsies fināla posmā, kur viss ir iespējams!

 

KOPVĒRTĒJUMS

Darba laiks


Pirmdiena-Svētdiena 9:00 - 20:00

 

Pasākumu kalendārs

Rezervācija

Ierašanās
Aizbraukšana

Mūs atbalsta