Aldaris Tūre 2017 izspēlēta!

02. OKT. 2017
#
Aizvadītajā sestdienā izspēlēts Aldaris Tūres fināls, ar ko nolsēdzās visas sezonas garumā notikušais turnīru seriāls, par kura balvu fondu un atspirdzinājumu bija parūpējies AS Aldaris!
Turnīra ietvaros tika izspēlētas 18 bedrītes Stableford formātā trīs ieskaites grupās, kuras daļai spēlētāju, kuriem bija vismaz divi ieskaites rezultāti gūti iepriekšējos pomos, deva iespēju iegūt savā īpašumā nākamā gada sezonas karti, bet tai daļai spēlētāju, kuriem nebija divi ieskaites posmi, deva iespēju tikt pie atspirdzinošām balvām. 
Sestdienas labākos sniegumus dāmu grupā uzrādīja Ingrīda Smalkā ar gūtiem 42 Stableford punktiem, Kristīne Kriviša-Asare ar 40 Stableford punktiem un Vizma Pūce ar 32 Stableford punktiem. 
Kungu grupā ar HCP 19-54 labāko sniegumu uzrādīja Elviss Ozols ar 47 Stableford punktiem, Artūrs Zeps ar 45 Stableford punktiem ieguva otro vietu, bet trešo – Andris Orniņš, piekāpjoties Artūram HCP dēļ. 
Kungu ieskaites grupā ar HCP līdz 18 uzvaru izcīnīja Aivars Veiss ar 39 Stableford punktiem, otro un trešo vietu sadalīja HCP, jo gan Andrejs Cīrulis, gan Kārlis Strautmanis ieguva spēlē 37 Stableford punktus. 
Šis bija fināla posms, kura rezultāts tika summēts diviem labākajiem Aldaris Tūres ieskaites rezultātiem, un kopvērtējumā dāmu grupā uzvaru izcīnīja un pie gada kartes tika Ingrīda Smalkā, kuras gūtie 42 Stableford punkti, nodrošināja uzvaru ar kopā 113 Stableford punktiem. Otro vietu kopvērtējumā ieguva Kristīne Kriviša-Asare ar 110 Stableford punktiem. Labāko trijnieku noslēdza Laima Zēmele ar 103 punktiem. 
Kungu ieskaitē ar HCP 19 un vairāk kopvērtējumā uzvaru un gada karti izcīnīja Artūrs Zeps ar kopā gūtu 131 Stableford punktu. Ar 123 Stableford punktiem otro vietu kopvērtējumā ieguva Mārtiņš Binde, bet labāko trijnieku noslēdza Andris Rībens ar 119 Stableford punktiem. 
Kungu ieskaites grupā ar HCP līdz 18, kopvērtējumā savu otro uzvaru Aldaris tūres ietvaros ieguva Stefans Sprūžs ar 118 Stableford punktiem. Arī Andrejs Cīrulis saglabāja otrās vietas pozīciju kopvērtējumā otro gadu pēc kārtas ar 111 punktiem. Labāko trijnieku noslēdza Steven Strange ar 109 Stableford punktiem. 
 
Paldies visiem spēlētājiem par dalību Aldaris tūrē 2017! Paldies AS ALDARIS par atbalstu ALDARIS Tūres 2017 nodrošināšanā!