Aldaris Tūres pēdējais atlases posms izspēlēts!

03. SEP. 2017
#
Aizvadītā rudenīgā svētdiena pulcēja kuplu skaitu golfa un Aldaris produkcijas mīļu, kuri izspēlēja 4.jeb pēdējo atlases posmu pirms lielā fināla!

 

Izspēlētas tika 18 bedrītes Stableford formātā trīs ieskaites grupās. Dāmu ieskaitē ar HCP 0-54 pārliecinošu uzvaru izcīnīja Laima Zēmele ar 40 Stableford punktiem Laima Zēmele. Otru labāko rezultātu uzrādīja Olita Mestere ar 32 Stableford punktiem, bet labāko trijnieku noslēdza Gunta Zaķīte ar 31 Stableford punktu. 

 

Kungu ieskaites grupā ar HCP 19 un vairāk vislabāko sniegumu demonstrēja pirmā gada spēlētājs Askolds Lukašēvičs ar gūtiem 46 Stableford punktiem. Augsto otro vietu ar 44 Stableford punktiem ieguva Artūrs Zeps, kuram piekāpās trešās vietas ieguvējs Alnis Bāliņš tikai dēļ augstāka HCP.

 

Stiprāko kungu grupā ar HCP līdz 18 uzvaru izcīnīja Ainārs Zeps ar 43 Stableford punktiem. Augsto otro vietu ar 40 Stableford punktiem ieguva Timo Ahvenainen, bet labāko trijnieku noslēdza Nikolajs Alekseevs ar 39 Stableford punktiem. 

 

Ar šo trunīru arī noslēdzas Aldaris tūres atlases posmi, no kuriem divi labākie rezultāti tiks ņemti par pamatu fināla ieskaitei. 

 

Lai gan tieši fināla turnīrs būs izšķirošais un noteiks, kuri trīs cilvēki varēs spēlēt nākamo sezonu GK Reinis bez maksas, uz šo brīdi pēc atlases posmu divu labāko turnīru punktu kopsummas, dāmu grupā līderes ir Laima Zēmele (74 Stbl punkti), Ingrīda Smalkā (71 Stbl punkts) un Kristīne Kriviša-Asare (70 Stbl punkti). Kungu grupā (HCP 19-54) ar vienādu rezultātu – 86 Stableford punktiem – līderi ir Mārtiņš Binde un Artūrs Zeps, kā arī Guntars Imše ar 85 Stableford punktiem. 

 

Stiprāko kungu ieskaites grupā līderi Andris Rībens (87 Stbl punkti), Stefans Sprūžs (83 Stbl punkti) un Arvis Didrihsons (81 Stbl punkts). 

 

REZULTĀTI

 

KOPVĒRTĒJUMS

 

Kā redzams rezultāti ir ļoti blīvi un fināla iznākums ir nenosakāms! Tiekamies 30.septembrī uz aizraujošo un nervus kutinošo Aldaris Tūres 2017 finālu!